piątek, 31 maja 2019

Prezentmarzeń nietypowy upominek dla każdego

Temat prezentów często spędza sen z powiek wielu z nas. Zastanawiamy się co kupić na prezent, a szczególnie w przypadku kiedy ta osoba już wszystko ma. Ja mam wrażenie, że tak jest z moimi dziećmi, ciężko je już czymś zaskoczyć. Owszem, cieszą się z prezentów, które dostaną, ale brakuje mi już pomysłów, a przede wszystkim miejsca w pokoju dziewczynek. 
Poza tym bardzo bym chciała, żeby przede wszystkim fajnie spędzały czas z nami, bo nie da się zastąpić czasu spędzonego z rodziną nawet toną najfajniejszych zabawek. 
Z pomocą podczas poszukiwań przyszedł mi Prezentmarzeń który oferuje prezenty dosłownie dla każdego. Przyznam się szczerze, że byłam dość sceptycznie nastawiona czy znajdę na liście swoje miasto, ale byłam pozytywnie zaskoczona. Tym bardziej, że znalazłam dość dużo różnych propozycji. 
Wśród wielu różnych propozycji znalazłam Park Trampolin, w sumie widziałam go nie raz przejeżdżając obok, ale jakoś nie złożyło się, żebyśmy tam zajrzeli. A odwiedzamy wszelkie place zabaw z kulkami dla dzieci dość często. Poza tym młodsza córka wydawała mi się wciąż za mała na takie atrakcje. Generalnie sprawa jest dość prosta. Zamawiamy voucher, który przychodzi do nas już ładnie zapakowany więc teoretycznie zostaje nam tylko kwestia zapłacenia. Dodatkowo wiele karnetów np. do SPA, ma taką opcję, że płacimy daną kwotę i obdarowana osoba sama może coś sobie wybrać w ramach tej kwoty. Świetna opcja jak dla mnie. 

Jesteśmy już po pierwszym wypadzie do Parku Trampolin i dziewczynki są zachwycone. Obawiałam się trochę o młodszą, ale poradziła sobie bez problemu. Rodzice mogą wejść razem z dziećmi, żeby mieć na nie oko, a dodatkowo na sali jest trener, który "zabawia" dzieci. Na wielkiej powierzchni jest mnóstwo trampolin, ścianka wspinaczkowa, basen z piankami i kilka innych fajnych urządzeń. 
Wrócimy tam na pewno jeszcze nie raz, nie dwa. A Prezent Marzeń dał mi bardzo fajną inspirację do poszukiwania ciekawych prezentów, bo w końcu lot balonem czy kurs nurkowania, na pewno okaże się niesamowitym przeżyciem. 
Świetną opcją, jeżeli nie macie pomysłu np. dla mamy jest Voucher do SPA, każda mama na pewno doceni chwile spędzone na relaksie. 

Znacie stronę Prezentmarzeń?
Jak podchodzicie do takich prezentów?

7 komentarzy:

 1. Świetna sprawa z tym prezentem marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo muszę kiedyś iść do parku trampolin, kiedyś chodziłam na fitness na trampolinach to było super. korzystałam już wiele razy z prezentu marzeń

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Byłam kiedyś w takim parku z trampolinami, super zabawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. No powiem Ci, lot paralotnią to chyba jeden z najoryginalniejszych pomysłów, o jakich słyszałam. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. sama bym poszła do parku trampolin, ale nikt nie chce się przyłączyć, a sama iść nie chcę :( fajnie że są takie nietypowe sklepy z upominkami, a nie tylko takie, które oferują jakie dekoracje do domu i inne uniwersalne prezenty :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger