Prezent Marzeń kopalnia pomysłów

Nie raz głowimy się nad idealnym prezentem. Mamy wrażenie, że obdarowywana osoba już wszystko ma, a większość z propozycji jakie Wam przychodzą do głowy wydaje się być oklepana. Znam to doskonale i pewnie Wy również. Jeszcze gorsza sytuacja jest z dziećmi, które aktualnie wszystko mają i ciężko się wstrzelić, żeby zadowolić czymś małoletniego ;) 

Z pomocą jednak przychodzi Prezent Marzeń. To portal, który inspiruje oraz zapewnia niesamowite przeżycia i emocje, a często również spełnia marzenia. Znajdziemy tam szeroką ofertę przeróżnych propozycji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wedle potrzeb dla singli, dla par, dla niej i dla niego. Uważam, że taki prezent ucieszy na pewno każdego, bo jest to coś innego niż zwykle. Prezent w postaci vouchera prezentowego do wydania na dowolną wybraną atrakcję nie tylko intryguje, ale również daje możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu.
Wybór oferty jest naprawdę szeroki, możemy się na przykład wybrać na kolację do Restauracji we dwoje czy skorzystać z dnia w SPA. Dla dziecka możemy zafundować indywidualne lekcje baletu lub przygodę w parku trampolin. 
Możemy również skorzystać z voucherów dla jednej osoby albo równie dobrze sprawić prezent dla siebie. 
O ile ja wolę obdarowywać innych, tak tym razem nie mogłam sobie odmówić zaprojektowania torebki w Mana Mana. To prezent idealny dla kobiet, które nie mogą znaleźć tej idealnej w sklepie. Tutaj mamy możliwość nie tylko wybrania kolorów, ale również wielkości i wyglądu. Przy wybieraniu kolorów nie mam na myśli tylko korpusu, ale każdego nawet najmniejszego zamka, środka i kieszonek. Możemy wybrać dosłownie wszystko. Powyżej możecie zobaczyć stworzoną przeze mnie torebkę w kreatorze. Jest dokładnie taka jaką chciałam, idealna ilość kieszonek, zamków i to dokładnie w miejscach, w których chciałam. 

Vouchery są ważne rok więc nie musimy się spieszyć z terminem realizacji, dodatkowo każdy voucher jest zapakowany w metalowe pudełeczko i torebkę prezentową więc odchodzi nam problem z pakowaniem. ;)

Znacie Prezent Marzeń?
Korzystaliście z ich oferty?

2 komentarze:

  1. Znam prezent marzeń, korzystam przy okazji świąt i urodzin :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger