Niewidoczna bielizna pod ubraniem

Może się wydawać, że bielizna, którą nosimy pod ubraniem jest mało ważna, ale to duży błąd, bo moim zdaniem jest bardzo ważna. Na pewno zdecydowanie lepiej i pewniej siebie czujemy się z ładną bielizną pod ubraniem niż całkowicie przypadkowa. Seksowna bielizna dodaje nam uroku, ale zasada jest podstawowa - nie może być widoczna, bo to już zdecydowanie nie wygląda dobrze. Moim zdaniem kojarzy się nawet z lekką nutą desperacji. Jest na rynku wiele modeli pięknej bielizny i tylko od nas zależy na jaką się zdecydujemy. Ja uwielbiam wszelkie koronki, zarówno na co dzień jak i na wyjścia, w sumie to bardziej zależnie od nastroju i ogólnego samopoczucia. 

Na stronie Cosmolle znajdziecie piękną bieliznę. Minimalistyczną oraz niewidoczną pod ubraniem, ale zarazem podkreślającą wszystko co trzeba. Kolorystyka jest dość neutralna więc z pewnością coś dobierzecie. Ja zakochałam się w biustonoszach, pięknie prezentują się na każdej figurze. Bardzo fajnie, że w sklepie możemy zobaczyć jak prezentuje się bielizna również na rozmiarach plus size, bo nie oszukujmy się piękna i wygodna bielizna nie kończy się na rozmiarze. 38.

**************************

It may seem that the underwear we wear under our clothes is of little importance, but this is a big mistake, because in my opinion it is very important. Certainly, we definitely feel better and more confident with nice underwear under our clothes than completely casual underwear. Sexy lingerie adds to our charm, but the rule is basic - it can't be visible, because it definitely doesn't look good anymore. In my opinion, it is even associated with a slight hint of desperation. There are many models of beautiful lingerie on the market and it is only up to us which one we decide on. I love all kinds of lace, both for everyday and for going out, in fact, it depends more on my mood and general mood. 

At https://www.cosmolle.com/ you will find best comfortable bra . Minimalistic and invisible under clothes, but at the same time emphasizing everything you need. The color scheme is quite neutral so you are sure to choose something. I fell in love with the bras, they look beautiful on any figure. Very cool that in the store we can see how the lingerie looks also on plus sizes, because let's not deceive ourselves beautiful and comfortable lingerie does not end with size. 38.Słyszałam kiedyś bardzo fajny i życiowy tekst: 'żebyście byli tak szczęśliwi jak to wygląda na Ig i facebooku'. Trochę śmieszne, ale bardzo prawdziwe. Lubię przeglądać media społecznościowe, ale bardziej niż wystylizowane zdjęcia, zwracają moją uwagę te codzienne. Fajnie popatrzeć na prawdziwe profile, w których nie ma idealnego życia. Dodatkowo takie przeglądanie pozornie idealnego życia może mocno frustrować osoby, które z jakiegoś powodu nie pracują czy uważają, że mają gorzej, bo najgorzej to mieć mylne postrzegania życia innych. Wiadomo, że pokazujemy tylko to co chcemy, ale często jest to na tyle nierealne w codziennym życiu, że odechciewa się oglądać takie zdjęcia. Lubimy utożsamiać się z innymi i ja mam wiele ulubionych profili, które pokazują prawdziwe życie, prawdziwą fakturę skóry oraz to, że nie zawsze jest kolorowo, bo nie jest.

I once heard a very cool and life-like text: 'to be as happy as it looks on Ig and Facebook'. A bit funny, but very true. I like to browse social media, but more than the stylized photos, it's the everyday ones that catch my eye. It's fun to look at real profiles where life isn't perfect. In addition, such viewing of seemingly ideal lives can severely frustrate people who, for some reason, do not work or think they have it worse, because the worst thing is to have misleading perceptions of the lives of others. It's well known that we only show what we want, but it's often so unrealistic in everyday life that it's discouraging to see such photos. We like to identify with others, and I have a lot of favorite profiles that show real life, the real texture of the skin and the fact that it's not always colorful, because it's not.


Warto również zwrócić uwagę na świetne zestawy sportowe. Kompozycji jest sporo, zależnie od tego czy wolimy dłuższy czy krótszy rękaw, czy może wygodne topy. Ja nie przepadam za długim rękawem, dlatego wybieram krótszą bluzę i ewentualnie bluzę. 
Jako mała dziewczynka wolałam towarzystwo kolegów niż koleżanek, lubiłam chodzić po drzewach, jeździć na deskorolce, a co za tym idzie kochałam sportowe ubrania. Ubranie mnie w sukienkę graniczyło z cudem. Niestety mojej mamie nie dane było cieszyć się delikatną dziewczynką, a z przerażeniem patrzyła na obdarte kolana i ubłocone ubranie. Z czasem z tego wyrosłam, ale zamiłowanie do dresów pozostało. Cenię sobie wygodne ubrania i mimo, że wychodząc do ludzi ubieram się kobieco i raczej elegancko, to w domu przeważnie wybieram coś wygodnego.
Coraz częściej widzę, że na ulicach królują sportowe stylizacje, ale niekoniecznie jako związane z aktywnością fizyczną i ma co się dziwić, wiele kompletów idealnie pasuje do noszenia na co dzień. 

*************************

It is also worth noting the great revolution sports bra. Compositions are quite a lot, depending on whether you prefer longer or shorter sleeves, or perhaps comfortable tops. I am not fond of long sleeves, so I choose a shorter sweatshirt and possibly a sweatshirt. 

As a little girl I preferred the company of classmates to that of friends, I liked to walk in the trees, skateboard, and consequently loved sports clothes. Dressing me in a dress bordered on a miracle. Unfortunately, my mother did not get to enjoy a delicate little girl, and looked on in horror at my skinned knees and muddy clothes. Over time, I grew out of it, but the love of sweatpants remained. I appreciate comfortable clothes, and although when I go out to people I dress feminine and rather elegant, at home I mostly choose something comfortable.

More and more often I see that on the streets sports styling reigns, but not necessarily as related to physical activity, and it's no wonder, many sets are perfect for everyday wear. 
3 komentarze:

  1. Warto miec taką w szufladzie, Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bardzo lubię taką bieliznę pod bardziej opięte sukienki czy spódnice.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super propozycje, ładne i minimalisyctczne.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger