Zarabianie w InternecieZauważyłam ostatnio, że wiele osób trafia na mojego bloga z wpisywania haseł "zarabianie w internecie" czy "płatne ankiety", dlatego postanowiłam napisać ten post, żeby ułatwić trochę sprawę. 

Sama w wolnym czasie wypełniam ankiety i prawda jest taka, że jeżeli liczy się na to co oferują, czyli dość duże kwoty 500 zł - 1500 zł na miesiąc to nie oszukujmy się, tyle uzbierać się nie da. 
Dodatkowo trzeba uważać, gdzie podaje się swoje dane, które jakby nie było powinniśmy chronić, dlatego ja korzystałam tylko ze sprawdzonych czy poleconych stron, a sama nie rejestrowałam się w niepewnych miejscach.

Domyślam się, że wiele z Was również obawia się rejestrowania na różnych stronach, dlatego dzisiaj chciałam Wam podać strony przeze mnie sprawdzone, z których już dostałam przelewy i mogę poświadczyć, że są wypłacalne. 
Nie wiem jak jest w klikaniem w reklamy, bo obawiam się to robić, wiadomo różnie może być. 

Fajna strona z konkursami:


*************************

ySENSE 

Link do serwisu: KLIK

***************************

Przede wszystkim polecam Wam Tipli, całkiem sporo zaoszczędziłam dzięki zwrotom. ;)
*******************


Reaktor Opinii

KLIKTutaj również dość szybko można uzbierać na wypłatę, do której potrzeba 500 punktów. 

***********************

STUDENT SWATCHTutaj otrzymujemy punkty nie tylko za ankiety, ale również za samodzielne tworzenie treści więc jak najbardziej opłacalnie. Przelew możemy zlecić już po otrzymaniu 100 punktów.

*********************** 

Toluna


Toluna również jest godna polecenia, ankiety są często i można je wymieniać na przelew Paypal lub nagrody rzeczowe. 


***************************

Panel AriadnaKLIK

1 komentarz:

  1. I am very thankful that I found such good content over the internet. Thanks for sharing such a well-written article. Contact Gmail Support Number and connect with the team of experts if you are facing any Gmail issues.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger