Ogólnie jestem miłośniczką ciepłych, otulających i lekko orientalnych zapachów, na zimę i chłodną jesień są idealne. Jednak nie sprawdzają się one w ciepłe miesiące. Nie przepadam za słodkimi, cukierkowymi zapachami, na lato zdecydowanie wolę te świeże czy kwiatowe.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać śliczny zapach od Cherry Blossom marki Nou, który oczarował mnie już od pierwszego powąchania.



