PaTaToy czyli świat drewnianych zabawek + wyniki

Dzisiaj znowu coś dla mam i dzieci, ale też nie tylko, bo przecież każdy ma w rodzinie dzieci, mniejsze czy większe, ale każde cieszą się z nowych zabawek. U mnie jest to problem taki, że kupując córce nowe zabawki muszę się pozbywać innych rzeczy, bo miejsca coraz mniej, a przecież tyle fajnych zabawek jeszcze czeka. 

Dzieci wiadomo lubią zabawki, które mają rówieśnicy w przedszkolu czy szkole albo te reklamowane, u mnie właśnie zaczął się etap proszenia o każdą reklamowaną zabawkę, no może większość, ale tak czy siak musiałabym na nie przeznaczyć mały magazynek, bo miejsca już brak, a kto się oprze słodkim oczom i prośbom dziecka.

Wśród gąszczu różnych zabawek mamy również takie, które są niezawodne przez lata i sprawdzają się przy każdym pokoleniu, a mowa tu o drewnianych zabawkach. Upatrzyłam kolorowe domino na stronie PaTaToy i moja córka mnie nie zawiodła, bo jest nim zafascynowana, a w dodatku kolorowe klocki nie służą jej tylko jako domino, ale również tworzy z nich długie ścieżki, tory przeszkód i co jej tam jeszcze przyjdzie do tej małej główki. ;)

Czasem warto cofnąć się do swojego dzieciństwa i przypomnieć sobie co nas najbardziej cieszyło, czym lubiliśmy się bawić, może i nasze dzieci również będzie cieszyć to samo. Moja córka bardzo lubi kreatywne zabawki, z którymi można coś zrobić, znajduje różne zastosowania dla zwykłych klocków i to mi się bardzo podoba. Dodatkowo klocki są ekologiczne i nieszkodliwe, a teraz łatwo się naciąć na zabawki, które nie powinny być dopuszczone do zabawy dla dzieci, a niestety są.
Tutaj nie dość, że elementy domina są kolorowe przez co przyciągają uwagę dziecka, to jeszcze są dołączone elementy dla urozmaicenia: mostek, dzwonek itp. 

HAPE kolorowe Domino Fantastico
W skład zestawu wchodzi 100 kolorowych klocków. Ustaw je pionowo w rzędzie, popchnij jeden z nich i obserwuj, jak reszta przewraca się w kolorowym pochodzie. Żeby zabawa szybko się nie znudziła, dodaliśmy jednak kilka interesujących elementów... I to one sprawiają, że Domino Fantastico jest tak wyjątkowe!

Mamy tu mostek, dzwonek i kilka prostych urządzeń, które przenoszą energie upadających klocków. Z ich pomocą można tworzyć różne kombinacje, które za każdym razem dadzą fascynujący efekt.

Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i umiejętność przewidywania zdarzeń. Przy okazji pomaga ćwiczyć cierpliwość i wytrwałość. To także doskonały sposób na ćwiczenie współpracy przy wspólnej zabawie.

Domino Fantastico to doskonała pomoc edukacyjna, a jednocześnie zabawka, która dostarcza mnóstwo radości. Twoje dziecko nie raz i nie dwa zaprosi Cię do obserwowania kolejnych układanek, pękając przy tym z dumy, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.Domino możecie kupić tutaj: KLIKPo więcej ciekawych zabawek zapraszam do sklepu PaTaToy.pl ********************************

Również na stronie MR TOY znajdziemy szeroki wybór zabawek edukacyjnych. Od siebie szczególnie polecam Laboratorium Kryształów, moja córka miała i była zachwycona. 8 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger