SheIn spódnica maxi czy to dobry wybór?

Kiedyś nie bardzo lubiłam spódnice maxi, wolałam coś krótszego, ewentualnie sukienki. Jednak po założeniu na próbę, okazało się, że nie są takie złe i do obcisłych bluzek wyglądają dobrze.

W sklepie SheIn, znalazłam piękną pudrowo - różową spódnicę maxi. Jednak czar prysł jak już przyszła i zobaczyłam ją na żywo. Zdaje sobie sprawę, że większość rzeczy wygląda lepiej na zdjęciach katalogowych. Tutaj dodatkowo okazało się, że ja zagraniczne rozmiary jestem kurduplem, spódnica sięga mi aż pod biust i nadal ciągnie się po ziemi. 
Mogłabym ją skrócić, jednak fakt, że strasznie mnie poszerza zdecydował, że oddam ją po prostu komuś wyższemu, na kim będzie lepiej się prezentowała.

Modowa specjalistka ze mnie żadna, jednak muszę stwierdzić, że plisy są zdecydowanie nie dla mnie. A szkoda, bo spódnica jest całkiem fajna, ale może lepiej by się prezentowała na mnie jakby była całkiem gładka? Nie wiem, nie mniej jednak uszyta jest porządnie. Spódnica mimo, że delikatnie prześwitująca, to plisy są tak gęste, że halka jest tak naprawdę zbędna.

Krótko podsumowując, spódnica jest bardzo fajna, ale dla wysokich i szczupłych osób. Ja muszę wstrzelić się w coś gładkiego i krótszego. ;)

Zdjęcia i cena katalogowa: KLIK


A na koniec kilka moich letnich inspiracji:

1 - KLIK/ 2- KLIK / 3- KLIK

1 - KLIK/ 2- KLIK / 3- KLIK

1 - KLIK/ 2- KLIK / 3- KLIK

1 - KLIK/ 2- KLIK / 3- KLIK

Mam nadzieję, że będzie wiele okazji na letnie sukienki i stroje kąpielowe, bo aktualnie pogoda wcale nie przypomina połowy lipca.

5 komentarzy:

 1. Kolorek ma piękny. Szkoda, że bubelek. Ja też zamówiłam spódnicę maxi na chińskiej stronce i oddałam koleżance :D Ale moja wina, bo przez przypadek zamówiłam XL nosząc XS :D Ale ogólnie była bardzo ładna i całkiem porządna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spódnica sama w sobie jest urocza, ale najlepiej wyglądają one na wysokich osobach, niskie mogą "podzielić" i skrócić :(

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedyś takie plisowane spódnice były bardzo modne, teraz trendy wracają ale także to nie jest mój model

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się podobają długie spódnice, ale przy moim niskim wzroście to trochę się ich boję... ;-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger