Idealny prezent na każdą okazję

Uwielbiam dawać prezenty, dbam o to, żeby były przygotowane wcześniej i przemyślane. Nie lubię kupować nic na ostatnią chwilę, bo zazwyczaj są to niewypały, chyba, że ktoś ma takie umiejętności. ;) 
Bardzo lubię prezenty personalizowane, wtedy dajemy odczuć, że upominek był przygotowany dokładnie pod obdarowaną osobę. Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje ostatnie prezenty 'bez okazji', które dość często w naszej rodzinie się pojawiają. Są to srebrne łańcuszki i bransoletka z personalizacją.

Biżuteria przychodzi ślicznie zapakowana więc będzie idealna na wszelkie okazje jako prezent, dodatkowo możemy wybrać dowolną dedykację na pudełeczku oraz grawer na biżuterii. 
Zbliża się okres komunii i myślę, że byłby to idealny dodatek do prezentu oraz świetna pamiątka. Także na chrzciny wybierzemy coś idealnego, kategorii jest wiele, a pomysłów nie brakuje. 

Mi najbardziej spodobała się srebrna bransoletka (możecie ją zobaczyć tutaj: KLIK), na której serduszki wygrawerowałam sobie imię mojej córki. Imię drugiej umieściłam na odwrocie medalika (KLIK), bo dwa słowa na jednej bransoletce to było za dużo. 

Zbliża się również Dzień Matki i na stronie aleupominek, znalazłam również kategorię dla mamy: KLIK więc pewnie i dla Niej zamówię coś ładnego. ;)


Lubicie personalizowane prezenty?
Na co stawiacie przy wyborze upominków?

2 komentarze:

  1. wow, jestem pod wrażeniem, piękna biżuteria, grawer oraz ważna dedykacja.

    OdpowiedzUsuń
  2. piękna biżuteria, dobry prezent na np. komunie:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger