Jak zyskać jeszcze więcej na wyprzedażach - TIPLI.pl

Wyprzedaże w pełni, wiele osób buszuje po galeriach handlowych, a część woli robić zakupy przez Internet. Ja należę do tej drugiej grupy, lubię mieć czas na zastanowienie się i porównanie produktów. Dodatkowo wcale nie lubię krążyć po galerii bez konkretnego celu. Także u mnie królują zakupy internetowe. 
Platformy oferujące pewien procent zwrotu za zakupy znam od jakiegoś czasu, jednak musimy wiedzieć, że nie zawsze się to opłaca.
Klub zakupowy Tipli to platforma oferująca najwyższy cashback w Polsce, a dodatkowo uzbieraną sumę można wypłacać bez żadnych ograniczeń. Co jest wbrew pozorom bardzo ważne, bo chyba nikt nie lubi być ograniczanym. Tipli to skupisko mnóstwa sklepów internetowych, a także możecie tam znaleźć gazetki promocyjne. Fajna sprawa mieć wszystko w jednym miejscu i nie przeszukiwać internetu w poszukiwaniu aktualnej gazetki. Dodatkowo staram się nie znosić gazetek ze skrzynki na listy, bo robi się tylko dodatkowy stos niepotrzebnej makulatury. Pierwsze miejsce, w które zajrzałam to oczywiście uroda, w bazie jest naprawdę sporo sklepów, w których zazwyczaj robię zakupy więc fajnie jeszcze dostać zwrot. Jednak nie tylko na tym możemy coś zyskać, polecając znajomego do rejestracji zyskujemy aż 25 zł, kiedy zrobi on pierwsze zakupy.

Jest cała masa sklepów odzieżowych takich jak: Zalando, Bonprix czy Allegro. Niemałym zaskoczeniem jest dla mnie obecność Aliexpress, ale to dobrze to sporo tam zamawiam. ;) Jest wiele sklepów z wyposażeniem i dodatkami do mieszkania, ale też zoologicznych czy z elektroniką. Krótko mówiąc znajdziecie tam prawie wszystko.

Sporym ułatwieniem jest instalacja wtyczki, bo nie oszukujmy się robiąc zakupy nie pamiętamy przeważnie o tym, że trzeba przejść przez stronę do sklepu. A tylko tak zostanie nam naliczony cashback. 
W zależności od sklepu, procent jest inny, ale wchodząc na stronę sklepu pojawia się okienko, które informuje nas o możliwych zwrotach i zniżkach. Zwrot naliczany jest bardzo szybko i wszystko mamy jasno rozpisane. 

Znacie Tipli?
Korzystacie z platform oferujących zwrot pieniędzy?

3 komentarze:

 1. Nie znałam wcześniej tego portalu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aliexpress? Ale mnie zaskoczyłaś..
  A wiesz, że Aliexpress i moje zakupy tam to TWOJA wina?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie korzystałam z Tipli, ale może czas spróbować ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger