KLORANE szampon detoksykujący na bazie mięty nadwodnej www

Znowu sypnął mi się mój plan dnia, mam spore zaległości i staram się nadrabiać wszystko w wolnych chwilach. Pakujemy się na kolejny wyjazd, a kilka dni po powrocie będzie już początek roku szkolnego. Wydawało się, że 2 miesiące to tak dużo, a dla nas minęło w mgnieniu oka. Jednak pogoda dopisała, zajęć mamy aż nadto więc wakacje zaliczam do udanych. 
Przed wyjazdem chciałam Wam przestawić szampon KLORANE, którego używam już jakiś czas i chciałam Wam opowiedzieć o efektach. Ten biodegradowalny szampon intensywnie myje włosy, usuwając brud i cząsteczki zanieczyszczeń, jednocześnie nie naruszając równowagi skóry głowy. Dzięki zawartości kompleksu chłodzącego, natychmiast po użyciu daje prawdziwe uczucie świeżości. Twoje włosy są lekkie i puszyste! Odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Pojemność: 200 ml
Cena: 38 zł

Minimalistyczne opakowanie przywodzi na myśl produkt profesjonalny, który nie potrzebuje dodatkowej zachęty w postaci kolorowego opakowania. Szampon posiada lejącą się konsystencję, ale po wyciśnięciu na dłoń czuć, że jest ona gęsta, żelowa i jakby lepka. Jednak dobrze rozprowadza się na włosach, nie powodując ich plątania.
Zapach jest dość specyficzny, mięta jest dość mocno wyczuwalna, jednak nie jest to taka mięta jak w paście do zębów, ale taka jaką możemy powąchać w formie kwiatu. Zapach jest bardzo odświeżający i podczas mycia włosów czuć lekkie chłodzenie i odświeżenie. Szampon dobrze oczyszcza włosy, są po myciu gładkie i oczyszczone, ale do pełniejszego efektu potrzebujemy odżywki.

Co ważniejsze, szampon nie przesusza włosów i nie powoduje efektu siana na głowie. Jednak ja używam go maksymalnie 3 razy w tygodniu, nie polecam stosowania codziennie, bo faktycznie może nam przesuszyć włosy.

Podsumowując, to mój pierwszy produkt pielęgnacyjny marki Klorane, który miałam możliwość testować dzięki portalowi urodaizdrowie, wzbudził moją ciekawość to produktów tej marki. W dzisiejszych czasach niestety musimy używać znacznie więcej produktów usuwających zanieczyszczenia, jednak należy stosować je z odpowiednią częstotliwością, a wtedy na pewno będziemy zadowoleni.

Znacie jakieś produkty marki Klorane?
Polecacie coś szczególnego?

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger