3 URODZINY Czarnej Małpy: Primate świętuje! :)

Już w poniedziałek 28.03. Czarna Małpa obchodzi swoje 3 urodziny. To idealna okazja do skorzystania z urodzinowych promocji i wypróbowania pysznego jedzonka. ;) Tylko jutro możecie skorzystać ze świetnych promocji. Po zarejestrowaniu się macie możliwość wydrapania sobie niespodzianek od czarnej małpy, zapewniam, że warto. ;)

Moją opinię o tym cateringu mogliście poznać w kilku wcześniejszych wpisach, myślę, że wyczerpałam już temat dość dokładnie. Jedzenie jest pyszne i przygotowane z należytą starannością, a dodatkowe kwiaty sprawiają, że można miło zaczynać dzień. 

Catering zazwyczaj kojarzy się z masą niepotrzebnego plastiku, jednak nie tutaj, bo opakowania Primate są wykonane z pulpy papierowej, która jest poddawana recyklingowi i pomaga chronić środowisko. Warto o tym pamiętać wybierając firmę, która będzie nam dostarczała jedzonko. 


Primate catering dietetyczny oferuje spersonalizowaną dietę dostosowaną do naszych potrzeb, w której możemy ująć nasze wykluczenia, zapotrzebowanie kaloryczne, ilość posiłków i charakterystykę diety. Fajną sprawą jest to, że możemy dowolnie wymieniać sobie posiłki na inne i tym samym idealnie pod siebie skomponować nasz dzień.Jeżeli nadal się zastanawiacie nam wyborem odpowiedniego cateringu dla siebie, to Czarna Małpa na pewno zapewni Wam wszystko czego potrzebujecie do szczęścia, bo najedzony brzuch i dopieszczone zmysły estetyczne to szczęście prawda? ;)


Zatem warto wyczekiwać poniedziałku i przekonać się co ciekawego przygotowało nam z okazji urodzin Primate ;) A ja już dzisiaj mówię: Sto lat Czarna Małpo, karm nas długo i smacznie! ;)


7 komentarzy:

 1. Zerknę co tam mają ciekawego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że w cateringach są takie pyszne dania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak podejrzeć niespodzianki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu, na samej górze pojawi się baner 'Skorzystaj' i tam losujesz niespodziankę ;)

   Usuń
 4. Ciekawa propozycja ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę spojrzeć na ich stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo wygląda przepysznie <33

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger