Floslek Gommage Peeling Do Twarzy z Kwasami Aha Marine

Dopiero uświadomiłam sobie, że to już ostatnie dni wakacji. Z jednej strony się cieszę, bo dzieciaki w końcu wrócą do szkoły, ale wrzesień oznacza, że zaraz jesień, dlatego mój optymizm przygasa z tego powodu. Nie mniej jednak liczę, że choć te 20 stopni jeszcze utrzyma się jakiś czas. 

'Oczyszczanie przez gumkowanie' to najbardziej zachęciło mnie do wypróbowania peelingu Floslek. Peelingów używam regularnie i chętnie sięgam po nowości. Urocze opakowanie na pewno zachęci nie jedną osobę. 

Na pewno niewątpliwą zaletą jest piękny zapach peelingu, co sprawia, że bardzo przyjemnie się go używa. Dobrze rozprowadza się po skórze, jednak miałam mały problem, żeby zmyć jego pozostałości. Jeżeli chodzi o efekt po oczyszczeniu skóry to jest raczej średni, mocnego oczyszczenia skóry na pewno nie uświadczymy, jednak peeling delikatnie ściera naskórek i nie ściąga skóry po użyciu. 

Ciekawą sprawą jest płynna konsystencja peelingu, która podczas masowania staje się faktycznie jak gumka do ścierania i pojawiają się małe drobinki. 

Peelingów powinniśmy używać regularnie, nasza skóra potrzebuje porządnego oczyszczenia i starcia martwego naskórka, szczególnie w okresie letnim. 

Podsumowując, peeling nie trafi na listę moich ulubieńców, jednak na pewno od czasu do czasu go kupię, następnym razem na pewno inną wersję zapachową. 

4 komentarze:

 1. Nie miałam tego kosmetyku, ale raczej nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja stosuję głównie peelingi enzymatyczne. Urocza szata graficzna. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie fajne opakowanie :D Nie słyszałam o takim peelingu. Z chęcią wypróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam jeszcze go. Lubię takie produkty.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger