ARTEGO GOOD SOCIETY DWUFAZOWY spray chroniący kolor włosów


Dwufazowe serum chroniące, regenerujące i natychmiastowo rozświetlające kolor, bez spłukiwania. Podwójne działanie: ochrona i pielęgnacja. Zamyka łuski, rozświetla, nawilża i chroni. Do stosowania po koloryzacji oraz na co dzień jako produkt rozświetlający i chroniący przed promieniami UVB i HEV oraz przed zanieczyszczeniami. Produkt wegański.Lato to ciężki czas dla naszych włosów, są narażone na nadmierne promieniowanie słoneczne, a także słoną, morską wodę. Warto zatem wcześniej pomyśleć o ich odpowiedniej ochronie, niż później martwić się o ich regenerację.

Spray ma bardzo ciekawy zapach, taki intrygujący, na pewno jest dość ciężki do opisania, ale dużym plusem jest to, że długo utrzymuje się na włosach, a to naprawdę rzadko mi się zdarza, bo zazwyczaj takie produkty szybko wietrzeją z włosów. 
Przed użyciem koniecznie trzeba wstrząsnąć sprayem, ponieważ jest to produkt dwufazowy. Włosy po jego użyciu są niesamowicie miękkie i lekko błyszczące, a co mnie najbardziej zaskoczyło bardziej podatne na stylizację. Zazwyczaj moje loki trzymały się bardzo krótko, a na tym sprayu wytrzymały cały dzień. 

Trochę obawiałam się koloru sprayu, czy nie zabarwi mi jasnych włosów, ale nic takiego się nie stało. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny i myślę, że wystarczy mi na długo. 


3 komentarze:

  1. Bardzo jestem ciekawa tej mgiełki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny produkt. Na pewno warto go używać, gdy farbujemy włosy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię spraye tego typu, chętnie go wypróbuję.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger