Color CLUB Uptown Girl

Miałam kilkudniową przerwę w postach, ale ciepło na dworze sprawia, że w domu bywam rzadko, a po powrocie nie mam już na nic siły. Dzisiaj mam dla Was piękny odcień lakieru z firmy Color Club.  Profesjonalne lakiery do paznokci Color Club zostały stworzone z wysokiej jakości składników, zapewniają wspaniały kolor, długotrwałe krycie oraz wysoki połysk. Lakiery nie zawierają Toluenu, Formaldehydu i DBP. Są dostępne w ponad 200 kolorach, pojedynczo lub w zestawach.


Pojemność: 8 ml
Cena: 21 zł
Dostępność: TK Maxx, allegro

Kiedyś malowałam paznokcie rzadko teraz co parę dni mam inny kolor na paznokciach, blogowanie jednak zmienia ludzi. ;) Skąd mam ten lakier - nie pamiętam ;)) Niedawno go znalazłam w czeluściach szuflady, okazało się, że jest jak najbardziej zdatny do użytku. Trwałość jest bardzo dobra, bo mam go na paznokciach już 4 dzień i jest w nienaruszonym stanie. Aplikacja jest bezproblemowa, a pędzelek szeroki. Lakier kryje już po jednej warstwie, nie smuży, nie bąbelkuje i dość szybko wysycha. Na pewno zainwestuje w inne kolory lakierów Color Club.


Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam
Blanka ;*

15 komentarzy:

 1. ale piękny kolor!
  Ostatnio lubuję się w fioletach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny kolor!
  Uwielbiam takie wrzosy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny ten fiolecik jest !! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki sympatyczny kolorek, lubię takie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Długo szukałam idealnego fioletowego lakieru, aż znalazłam Sally Hensen :) Ma bardzo podobny odcień do Twojego. Co do malowania paznokci - kiedyś też robiłam to sporadycznie. A ostatnio nie wyobrażam sobie paznokci bez kolorku :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Też bym chciała ciepło :( a kolorek prześliczny! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny fiolet, ja swój idealny znalazłam z Wibo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny! ale jak dla mnie za drogi, mam bardzo podobny kolorek z Vipery i był dużo taniej

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger