V Wibo Box
Hej ;)
W końcu doszedł do mnie kolejny Wibo Box, ale jak dla mnie szału nie ma, tym bardziej, że poprzedni był wypasiony. Moją uwagę przykuły lakiery Blink Blink i top matujący. Z racji tego, że lakierów mi się nazbierało częścią na pewno się z Wami podzielę. ;)
(Przepraszam za paskudne zdjęcia, ale aparat odmawia posłuszeństwa)
Jesienny manicure z marką Wibo - kolekcje Extreme Nails, Express Growth oraz Glamur Nails wzbogoacone o nowe, jesiennie kolory zgodne z najmodniejszymi odcieniami tego sezonu.
Blink Blink! to nowa kolekcja lakierów, błyszcząca i niezwykle lśniąca propozycja brokatowych kompozycji kolorów opracowanych zgodnie z najnowszymi trendami w modzie na sezon jesienno - zimowym. Błyszczące kolory są idealne na klubowe imprezy i wielkie wyjścia. Manicure wykonany tymi lakierami będzie stanowił ozdobę do wieczorowej stylizacji.
Matte Top Coat matujący lakier nawierzchniowy to idealne rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się matowym wykończeniem swojego ulubionego błyszczącego lakieru o dowolnym kolorze. Lakier przedłuży trwałość Twojego manicure i pokryje go matową mgiełką. Na wyschniętą warstwę lakieru nakładamy bezbarwny Matte Top Coat, który natychmiast nada mu matowe wykończenie.
Wild Thing - to najnowsza limitowana kolekcja kosmetyków Wibo. Inspirowana dzikością natury i trendami w manicure czaruje zestawem do przygotowania awangardowego manicure velvetowego. Kolekcja Wild Thing to idealne połączenie wielkomiejskiego stylu i dzikiej natury.
Plus pędzelek do Lovely.
Dla lakieromaniaczek box jest idealny, ale na mnie wrażenia nie zrobił. Z niecierpliwością czekam czym zaskoczy nas Wibo w ostatnim boxie. ;)

ten pomarańczyk musi być boski :))
OdpowiedzUsuńjakbym miała tyle kolorów do wyboru, to każdy paznokieć miałabym inny.
OdpowiedzUsuńKobieta niezdecydowaną jest, a co! :)
Tyle lakierów <3 piękne.
OdpowiedzUsuńOOOO blink blink, ciekawie wyglądają ;000
OdpowiedzUsuńjestem też ciekawa tego matującego.
OdpowiedzUsuńBłyszczących lakierów zazdroszczę.
OdpowiedzUsuńWyglądają cudnie!
ale Wam zazdroszczę tych boxów ^^
OdpowiedzUsuńwow ile lakierów!
OdpowiedzUsuńChciałabym taki box :P
OdpowiedzUsuńZazdroszczę tego boxu <3 Właśnie mam zamiar kupić tą butelkową zieleń z serii Extreme Nails. :)
OdpowiedzUsuńświetna zawartość;)
OdpowiedzUsuńogólnie box całkiem ciekawy, no ale fakt, same lakiery = szału nie ma ;)
OdpowiedzUsuńLakiery Blink Blink są super, reszta rzeczywiście nie powala. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, http://grudzienpaulina.blogspot.com/
Ciekawe jak wyglądają te lakiery z limitowanki na paznokciach :)
OdpowiedzUsuńale lakierów
OdpowiedzUsuńBylabym szczęśliwa mając tyle lakierów ;)
OdpowiedzUsuńłaaałciuuu..jak dużo lakierów:))
OdpowiedzUsuńja bym nie pogardziła taką paczuszką:D:D
OdpowiedzUsuńblinki wydają się super! :)
OdpowiedzUsuńJa bym była zadowolona ;d
OdpowiedzUsuńNajbardziej ciekawią mnie blink blink a szczególnie ten środkowy :)
Bez rewelacji.
OdpowiedzUsuńBardzo fajny boxik :D
OdpowiedzUsuńBlink Blink sama bym chętnie przygarnęła :D
blinkblink podoba mi się :)
OdpowiedzUsuńextreme nails jest świetny! Najbardziej trwałe lakiery jakie używałam.
OdpowiedzUsuńFajne te panterkowe opakowania:D
OdpowiedzUsuń