Victoria's Secret Love Addict mgiełka zapachowa

Moja półka z zapachami pęka już w szwach, zasadniczo była to wspólna półka moja i męża, niestety siłą rzeczy jego znacznie mniejsza część wód została wypchnięta na inną półkę. ;)
Moją wielką wadą jest to, że nie przeważnie nie kończę jednej butelki, a zaczynam już kilka następnych, może kiedyś się jeszcze nauczę. ;) Mgiełki do ciała stanowią mały procent moich zapasów, wolę wody, ale dzisiaj chciałam Wam przedstawić mgiełkę zapachową Victoria's Secret. 
Cena: 45,15 zł
Pojemność: 25 ml
Dostępność: iperfumy.pl

W oko wpada już sam wygląd butelki, producent kusi nas słodkim różem o wdzięcznej nazwie Love Addict. Zapach całkowicie odpowiada wyglądowi butelki, jest bardzo słodki, cukierkowy, niekoniecznie są to moje nuty zapachowe, ale mgiełka o dziwo na ciele bardzo mi się podoba. W pierwszej chwili jest bardzo intensywna w swojej słodkości, ale po chwili zapach rozprzestrzenia się i staje się delikatny i transparentny. 

W kwestii utrzymywania się na ciele na mojej skórze utrzymują się do kilku godzin czyli trochę dłużej niż przeciętna mgiełka. Na zimę jest to może niekoniecznie dobry wybór, ale latem na pewno sprawdzi się idealnie do odświeżenia skóry.

Na stronie klik, znajdziemy dużo różnych zapachów i na pewno każdy znajdzie swój. 

Teraz ze względu na noworodka staram się nie używać wód zapachowych, a właśnie lekkie mgiełki więc jak dla mnie to super sprawa i na pewno zaopatrzę się w więcej "moich" zapachów. ;)

A Wy jakie mgiełki lubicie?

5 komentarzy:

  1. Zapach raczej by mi się nie spodobał. Sama nie lubię używać długo jednego zapachu i w szufladzie trochę ich jest ;d

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię mgiełki tej firmy ale preferuję je w okresie letnim :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię takie mgiełki i choruję na te VS :) Pięknie się prezentują i do tego pięknie pachną :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger