SheIn panterkowo

Kiedyś bardzo lubiłam wszelkiego rodzaju bluzy, jednak w czasie ostatnich lat pozbyłam się prawie wszystkich i przerzuciłam się na kardigany. 
Przeglądając nowości w sklepie SheIn trafiłam na taką bluzę, która od razu wpadła mi w oko. Lubię takie połączenia kolorystyczne, a dodatkowo dawno nie miałam żadnej bluzy. ;)
Tak naprawdę dopóki nie zobaczymy danej rzeczy na innych blogach czy vlogach nie mamy pewności co do nas przyjdzie. Bardzo często rzeczy wyglądają tak samo jak na obrazku, ale równie często zdarza się, że przychodzi nam zupełnie coś innego. W przypadku bluzy sytuacja ma się tak, że w sumie to bluza nie odbiega za bardzo od tej ze zdjęcia w sklepie (no, może poza tym, że na sklepowym zdjęciu jest wydłużona, chyba, że znacie kogoś z tak długimi rękami ;)), ale nie trafiłam z rozmiarem. Zamówiłam rozmiar L, ale jak możecie zobaczyć na zdjęciach jest na mnie za duża, nie mniej jednak nada się do chodzenia po domu.
Panterka w środku jest bardzo przyjemna w dotyku, a bluza dość ciepła więc nie mam co do niej zbyt dużych uwag. Myślę, że gdybym trafiła z rozmiarem prezentowałaby się o wiele lepiej. 

A Wy co myślicie?
Więcej zdjęć: KLIK


7 komentarzy:

 1. Kurczę, zdjęcie z internetu wygląda, że jest to taki płaszczyk, a to bluza taka w rzeczywiśtości. Krótsza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :D(widzę, że już urodziłaś) Co do bluzy to mam takie sam zdanie jak Cysiowe Wariacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na zdjęciu ze sklepu wydaje się dłuższa. taka byłaby fajniejsza

  OdpowiedzUsuń
 4. Spodziewałabym się czegoś innego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panterka to nie mój styl, ale w tym przypadku w połączeniu z kolorem czarnym wygląda bardzo ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby nie to, ze bluza całkowicie różni się od tej ze zdjęcia (ta na fotografii rzeczywiście jest nienaturalnie długa), to napisałabym, że to dobry zakup. Ładna :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger