Wyprawka dla malucha Maltex baby

Pisałam już o wyprawkach dla noworodka, a teraz chciałam Wam pokazać co z perspektywy drugiego dziecka przydaje się w późniejszym czasie. 


Każdy z nas ma inną listę przydatnych rzeczy dla dziecka. Po pierwszej córce znacznie ograniczyłam zakupy dla dziecka, ponieważ wiele rzeczy po prostu mi się nie przydało
Na stronie http://maltex.com.pl/ możecie podejrzeć jakie jeszcze są wzory i kolory do wyboru. Mamy tam wybór zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. 


Możemy dobrać sobie zarówno motyw jak i kolor naszych akcesoriów. Ja skupiłam się na szarym, ponieważ wydawał mi się najbardziej pasować, a poza tym jest dość stonowany. Jako motyw wybrałam żyrafki, chociaż pewnie moja córka zdecydowałaby inaczej. ;) Jednak zestaw jest głównie dla młodszej, która jeszcze siłą rzeczy prawa głosu nie ma. ;)

Mój zestaw składa się z:

wiaderka na pampersy: KLIK
wanienki z wkładką antypoślizgową: KLIK
nocnika z gumkami antypoślizgowymi: KLIK
podnóżka z antypoślizgiem: KLIKNie ma chyba rzeczy, która przydaje się najbardziej. Każda z nich jest równie przydatna. Jedna wcześniej, druga trochę później, ale każda mi się przydała. 
Zaczynając od wanienki, która jest niezbędna w każdym domu. Mniejsza czy większa? Każdy dobiera do własnych potrzeb. Ja wybrałam wanienkę z antypoślizgiem i muszę przyznać, że jest on bardzo praktyczny, ponieważ nie ślizga się nam maluszek. Nie jestem za wszelkiego rodzaju gąbkami, które dla mnie są siedliskiem bakterii, dlatego trzymamy córeczkę na rękach w czasie kąpieli, ponieważ nie siedzi jeszcze samodzielnie. Kiedy będzie stabilnie siedziała antypoślizg będzie również pomocny.Podest przydawał nam się i nadal bardzo przydaje przy starszej córce, która zamiast prosić nas, może sama sięgnąć czy też umyć ręce. Bardzo przydatna rzecz przy dziecku uczącym się samodzielności.Pojemnik na pieluchy, którego nie używaliśmy wcześniej teraz okazał się bardzo pomocny. Zużyte pieluszki wrzucamy do niego, zamykamy i wieczorem wynosimy. Pieluszki nie mieszają nam się z innymi śmieciami i są systematycznie wynoszone.Na koniec nocniczek, który przyda się nam jeszcze za jakiś czas, mam nadzieję, że się przyda, bo starsza córka traktowała nocnik jako zabawkę, a nauczyła się załatwiać od razu na sedes. ;)

Podsumowujęc, jestem bardzo zadowolona z jakości produków Maltex baby. Są one wykonane z dobrej jakości grubego tworzywa, a wybór wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego dziecka.


A co Wy dodalibyście do tej wyprawki?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger