Niezniszczalny pędzel do pudru Hakuro H55

Moja pędzlowa historia jest dość długa, ale wydaje mi się, że pewnie dość typowa. Na początku chciałam mieć duużo pędzli, inwestowałam w zestawy, z którymi później nie wiedziałam co zrobić. Nie wiem co mi się wydawało, ale pewnie, że im więcej tym lepiej. Jakiś czas później spróbowałam lepszych pędzli, zobaczyłam różnicę i wszystkie moje super zestawy poleciało w kosz. 
Pierszymi moimi pędzlami były pędzle Hakuro, a dzisiaj chciałam napisać parę słów o jednym z nich.

Hakuro H55 pędzel do pudruHakuro H55 jest to pędzel przeznaczony do rozprowadzania wszelkich kosmetyków sypkich, prasowanych lub w kamieniu. Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości i użytkowaniu. Sprawdzi się zarówno u profesjonalistów jak i osób początkujących. Pomoże w wykonaniu makijażu dziennego oraz wieczorowego. Drewniana rączka, malowana na czarno wraz ze srebrną skuwką tworzą estetyczną całość.Budowa sprawia, że pędzel jest wygodny w użytkowaniu. Hakuro H55 został wykonany z wysokiej jakości włosia syntetycznego, tricolorowego z przeważającym kolorem kremowym. 


Cena: 40.90 zł
Dostępność: sklep Ladymakeup


Jak już wspominałam pędzle z Hakuro były moimi pierwszymi, porządnymi pędzlami tak więc jakby nie było mam je najdłużej. Niektóre są już dość wysłużone, ale nadal całe, a w dodatku codziennie użytkowane. 
Wszystkie pędzle Hakuro, które posiadam mają bardzo miękkie, ale gęste i zbite włosie. Także używanie ich to przyjemność, jednak trzeba się trochę wysilić, żeby je dokładnie wyprać. Jeżeli już jesteśmy przy włosiu to jest ono porządnie wykonane, nie odkształca się i nie wypadają pojedyncze włoski. Mimo intensywnego używania włosie nie jest zniszczone i nadal wygląda jak nowe, co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach. 
Pędzel przeważnie służy mi do nakładania pudru w kamieniu, ale lubię go też używać do produktów sypkich. Idealnie nadaje się do blendowania, bo wszystko bardzo ładnie rozciera. 

Podsumowując, jeżeli potrzebujecie wytrzymałego i dobrej jakości pędzla do pudru to z czystym sumieniem mogę polecić Wam pędzel Hakuro.


9 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger