Rocznicowe Spotkanie Blogerek Podlaskich - relacja

22 październik 2016 - wielkie przygotowania do naszej rocznicy. Rocznicy naszego poznania się, rocznicy zawiązania przyjaźni ... bo od tego wszystko się zaczęło. Poznałyśmy się całkiem przypadkiem, postanowiłyśmy spotkać się w gronie blogujących podlasianek i tak oto minęły 3 lata odkąd się znamy i spotykamy przy różnych możliwych okazjach.
Wraz z kolejnymi spotkaniami dochodziły nowe osoby, jedne zostawały z nami, inne były tylko epizodycznie. Takim sposobem stworzyła się nasza małe- wielkie grono, które spotyka się regularnie już od ponad 3 lat. (Nasze pierwsze spotkanie -> KLIK).

Jednak te spotkanie było wyjątkowe, bo zupełnie inne niż wszystkie dotychczas. Zawsze spotykałyśmy się w lokalach, gdzie dzieci nie są mile widziane, a i nam ciężko byłoby to zorganizować. Wpadłyśmy na pomysł zorganizowania spotkania w domu razem z naszymi pociechami. Przy okazji świętowania naszej rocznicy, Ola zaprosiła nas do swoich nowych czterech kątów. Było to idealne rozwiązanie, ponieważ czułyśmy domową atmosferę, nikt nie czuł się skrępowany ani obserwowany czujnym okiem obsługi lokalu.
Poza nami pojawiły się też nasze dzieci, które pojawiały się na świecie również w czasie naszej znajomości. Nasza paczka się coraz to powiększa i tym samym czekamy na kolejnego potomka. ;)... i tak oto nastąpił 22 października, tym razem bez stresu, bez niepewności spotkałyśmy się w pięknie przygotowanym salonie, w którego dekoracji pomógł nam sklep Partydecor. Piękne, pastelowe dekoracje cieszyły oko i ładnie prezentowały się na stole. Dodatkowo znalały się również opaski i maski dla naszych księżniczek.

Pyszne jedzenie postanowiłyśmy zrobić same, przekąski, ciasta i inne pyszności. Każda coś od siebie, dodatkowo moc słodyczy dla dzieci, ale to nie wszystko ...

Z dokładnością co do minuty, o godzinie 14 w akompaniamencie naszych rozmów i krzyków dzieci, pojawił się dostawca ciepłych posiłków, które zamówiłyśmy przez portal Pyszne.pl.

FB: KLIK
Szukasz restauracji, która oferuje jedzenie na wynos? Pyszne.pl to największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online. Wszystkie restauracje dostępne na platformie Pyszne.pl oferują jedzenie na dowóz, dzięki czemu możesz delektować się smakiem ulubionej pizzy, sushi, kebaba, pierogów i innych potraw gdziekolwiek jesteś: w domu, w pracy, podczas imprezy lub spotkania ze znajomymi. Jeśli nie możesz się zdecydować, na co dziś masz ochotę, skorzystaj z filtrów wyszukiwania i wybierz lokal np. pod względem oddanych ocen innych użytkowników, kuchni świata lub minimalnej kwoty zamówienia. Oszczędzaj czas i pieniądze – wyrzuć ulotki i odkryj nowe restauracje z dowozem w Twojej okolicy! Pyszne.pl życzy smacznego

Nasza gospodyni również otrzymała drobny upominek na nowe mieszkanie. ;)

Po napełnieniu brzuchów przyszedł czas na dalsze pogaduchy. Dzieci również wspaniale się bawiły, dziewczynki oczywiście pochłonął świat Barbie, a młodsze maluchy ciekawiło dosłownie wszystko, nowe kąty, nowe rzeczy, przez co własne zabawki stały się całkowicie nieatrakcyjne. Z racji tego, że spotkanie było rocznicowe chciałyśmy umilić je ciekawymi prezentami i tak też się stało, Firmy stanęły na wysokości zadania, za co serdecznie dziękujemy! Dzisiaj zapraszam tylko na mały przedsmak wspaniałości. ;)

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIKFB - KLIK


FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK

FB - KLIK


Trade Tracker

Hair Spa
FB - KLIK

Cherry Soap
FB - KLIK
IG - KLIK


Tym razem i nasze dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami. Dziękujemy poniższym firmom za wsparcie oraz cudowne upominki dla naszych dzieci! ;)

Sklep Nibylandia 

Dragon/ Troy Dystrybucja

Wydawnictwo Egmont

Centrum Metody Krakowskiej

Alegorma

Majunto

Well Well

Dante Bow Tie


Spotkanie było świetnie, dzieci od razu złapały ze sobą nić porozumienia, a mamy mogły się nagadać. Bardzo udanym pomysłem była organizacja spotkania w domu, dzięki czemu panowała naprawdę miła i domowa atmosfera. 
Mamy naprawdę fajną i zgraną "paczkę", mimo, że każda z nas jest inna, traktujemy siebie na równi i po koleżeńsku. Jedna drugiej pomoże kiedy trzeba i rozumiemy się jak nikt inny. ;)

Do następnego! :*

6 komentarzy:

 1. Dokładnie tak 😊 do następnego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Wam się udało <3 Widać, że świetnie się razem "bawiłyście" i dobrym pomysłem było zorganizowanie spotkania w domowym zaciszu, dzięki czemu zapewniłyście sobie komfort psychiczny i możliwość zabrania ze sobą dzieci :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło się wspomina to spotkanie ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny pomysł ze spotkaniem w takich domowych warunkach z dzieciaczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spotkania blogerskie są dla mnie świetne dla samego faktu zobaczenia się z innymi dziewczynami, które mają podobnego fizia na punkcie kosmetyków co ja ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger