SheIn kolejne zamówienie

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo bolała mnie głowa, to chyba najgorszy z możliwych bólów, ponieważ utrudnia normalne funkcjonowanie. Dlatego dzisiaj będzie krótki i zwięzły post, bo na recenzję nie mam nawet siły się skupić. Mam nadzieję, że szybko wrócę do normalnego funkcjonowania i coś mi w końcu pomoże. 

Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje ostatnie zamówienie, z którego nie jestem zadowolona. T-shirt nadaje się do chodzenia po domu. Dlatego? Otoż, zamówiłam go głównie ze względu na materiał, miała to być bawełna, jak widać nawet po zdjęciu bawełna to nie jest. Nie lubię takiego oszukiwania, na stronie bawełna, przychodzi w ogóle co innego. Jest to lejący się materiał z dodatkiem lycry. Nie lubię takich materiałów, ponieważ czuje się w nich mało komfortowo, uwielbiam bawełnę. 
Druga sprawa to rozmiar, przełknęłabym materiał, żeby rozmiar był dobry. Zamówiłam M, które jest dobre na mojego męża, który nosi XL. Poddaje się dużo to fakt, ale u mnie wisi pod pachami, taka jest wielka. Niestety te zamówienie muszę zaliczyć do nie udanych, mam nadzieję, że kolejny raz uda mi się trafić zarówno w rozmiar jak i z materiałem,Zdjęcia katalogowe i cena: KLIK1: KLIK/    2: KLIK/  3: KLIK
1: KLIK/   2: KLIK/  3: KLIK1: KLIK/   2: KLIK/  3: KLIK

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger