LUMENE CC Cream 6 w 1 rozświetlacz / korektor / podkład

Dawno nie było nic o kolorówce, a przecież używam jej praktycznie codziennie. Znaleźć dobry podkład to również nie taka prosta sprawa, nie mówiąc już o dobrym kremie BB czy CC, bo o ten jeszcze trudniej.
Dzisiaj chciałam Wam przestawić mój hit spośród wypróbowanych dotychczas kremów CC. To moje pierwsze spotkanie z marką Lumene, ale już wiem, że na pewno nie ostatnie.

LUMENE CC Cream 6 w 1 

2 w 1 zazwyczaj sugeruje mi, że produkt jest do niczego. Wyrobiłam sobie już taką teorię poprzednimi kosmetykami jakie używałam i które były właśnie typu 2w1, 3 w 1 itp. Mimo, że testowałam je bez żadnych uprzedzeń do 2w1 to mimo to nie okazywały się moimi hitami. Tutaj sprawa się komplikuje, ponieważ produkt jest nazwany aż 6 w 1. 

Jednakże kobieta zmienną jest i niezrozumiałą, wybrałam właśnie produkt 6 w 1, ale nie będę go oceniała pod kątem rozświetlacza i korektora, a tylko podkładu. Dlaczego? Uważam, że produkty wielofukncyjne średnio się do tego spisują, wolę używać podkładu, korektora i rozświetlacza oddzielnie.  

Za to podkładem jest naprawdę dobrym, a w zasadzie to lekkim kremem o bardzo dobrym kryciu. Rzadko spotykam podkłady lekkie i dobrze kryjące, które dodatkowo nie tworzą efektu maski. 
Ponadto mój odcień 'light' jest idealnie dopasowany do mojego odcienia skóry, dodatkowo nie ciemnieje po jakimś czasie. 
Najlepiej rozprowadza się Beauty blenderem, pędzlem tworzą się delikatne smugi. Na mojej mieszanej cerze tworzy delikatny efekt rozświetlenia, który i tak niweluję pudrem. Ważne jest również to, że nie podkreśla suchych skórek, a nawet tworzy efekt nawilżonej skóry.

Krem CC akualnie jest dostępny w promocji 39,90 zł (normalna cena 59,90) w drogerii LadyMakeup: KLIK.

3 komentarze:

  1. Używam kremu CC, ale z Bell ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. spodobałby mi się, miałam już krem cc tej marki, rozświetlający . był trochę za ciemny ale konsystencja była super.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger