Nowy wymiar zdjęć - fotomagnesy + niespodzianka dla Was

Kiedyś wywoływało się zdjęcia i tyle musiało wystarczyć. Później zaczęły się pojawiać inne formy zatrzymywania wspomnień np. fotoksiążki czy fotoobrazy. Dzisiaj chciałam się skupić na Fotomagnesach, które cieszą moje oko, a dla dzieci to świetna frajda mieć swoje zdjęcia z magnesem np. na lodówce. Moje dziewczyny są zachwycone. Jakość wykonania magnesów jest również bardzo dobra, zważając na fakt, że niektóre ze zdjęć były wykonane telefonem. 

Moim zdaniem jest to świetny prezent np, na Dzień Matki, urodziny czy jakąkolwiek okazję by obdarować kogoś bliskiego zdjęciami w formie fotomagnesów. 
Świetnym pomysłem będzie np. zrobienie fotomagnesów ze zdjęciami wnuków i wręczenie na Dzień babci. Zresztą okazji i pomysłów jest mnóstwo, na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.
A teraz zapraszam do obejrzenia jak to wygląda naprawdę i na niespodziankę dla 10 z Was. ;)

Na stronie Fotobum (KLIK), możecie zamówić nie tylko fotomagnesy, ale także np. fotoplakaty, fotodekoracje czy fotonaklejki. 

A teraz obiecana niespodzianka ;)

Kochani, dla Was również mam prezent, jest to kod na jeden wybrany produkt, który możecie zamówić za darmo na stronie FOTOBUM. Zasady są proste, kto pierwszy ten lepszy. ;)


Voucher dla pierwszych 10 osób: http://fotobum.pl/voucher/vfxkkd

Kto chętny? ;)


Fotobum znajdziecie również na:
facebooku: KLIK
i
Instagramie: KLIK

7 komentarzy:

 1. Fajne są takie magnesy ze zdjęciami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam je, moje nie przyszły tak pięknie zapakowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w tym roku postawiłam na coś zupełnie innego dla mamy :)Prezent bardziej czasowy, niż materialny, ale magnesy to też całkiem zacny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śweietny pomysł! Nastęopnym razem zamiast przywiozić kolejny magnes z moich wojaży po świecie zamówię caly zestaw ze zdjęciami z danego miejsca ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger