Z głową w chmurach

Cały rok czekam na lato, to czas kiedy dni lecą szybko, ale są jak dla mnie w pełni wykorzystane. Spędzamy bardzo dużo czasu na podwórku, dzięki czemu dzieci nie nudzą się, a wieczorem zasypiają błyskawicznie.  Kiedy mieszkaliśmy jeszcze w domu bardzo lubiłam przesiadywać w ogrodzie, teraz został nam już tylko duży balkon, ale ogród nadal mam w zasięgu ręki. 
Nieodłącznym elementem naszego ogrodu są hamaki, to nie tylko zabawa dla dzieci, ale również relaks dla dorosłych. Zawsze uwielbiałam czytać książki w hamaku albo po prostu położyć się i patrzeć w niebo. 

Jednak jeden hamak w ogrodzie to dla nas za mało, ciężko się podzielić, bo jakby nie było w hamaku musi być wygodnie. Leżak hamakowy zostaje, mam nadzieję, na lata. Jest naprawdę porządnej jakości i mam nadzieję, że nie wypłowieje po lecie, tak jak się stało z gorszej jakości naszymi hamakami.

Myślimy jeszcze o typowym hamaku dla dzieci dla naszych dziewczynek, wpadło nam w oko coś takiego: KLIK


A mi marzy się jeszcze taki wielki hamak:A na balkon na ciepłe wieczory zawiesiłabym taki zgrabny fotel:Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować nasze plany, bo hamaki to świetna rzecz!


A Wy jak się relaksujecie?
Lubicie odpoczynek w hamaku?


5 komentarzy:

 1. Kiedyś u mojej babci był stary hamak, lubiłam na nim leżeć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super hamak pasowałby do naszego ogrodu bo mamy sporo starych i silnych drzew

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety nie mam gdzie powiesić hamaków, ale to takie moje marzenie z dzieciństwa :) Ja od kilku dni całe popołudnia spędzam na zewnątrz, cieszę się pogodą :)
  Ps zapraszam na rozdanie na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna huśtawka! My niestety nie mamy dużych drzew w ogrodzie i żadne nie utrzyma huśtawki. Ale myślę o zrobieniu metalowej konstrukcji na której będzie można zawiesić huśtawkę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger