Nowości z Gamiss

Maj kończy się zmienną pogodą, jednak ja jestem usatysfakcjonowana ciepłem, które było w ciągu ostatnich dni. W zimowe miesiące znacznie częściej zamawiam przez internet, w lato już mogę polatać po sklepach. Dzisiaj jednak jeszcze jedno z ostatnich zamówień internetowych, ze sklepu Gamiss. 


Pierwszy komplet dla młodszej córki, która bardzo lubi Peppę, jest co prawda jeszcze za duży, ale nie mogłam się oprzeć. Jest wykonany z grubej bawełny i wygląda również porządnie. Mogę śmiało polecić i myślę, że zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

Komplet z Peppą: KLIK

Komplet podobał mi się już wcześniej, ale dopiero zdecydowłam się zamówić i poza materiałem, który jest jakąś dziwną mieszanką bawełny wszystko jest ok. Do zestawu były dołączone jeszcze buciki, ale córka mi gdzieś schowała w dobre miejsce. Komplet uroczo się prezentuje i odpowiada naszemu rozmiarowi 80.

Komplet dla dziewczynki: KLIK

Zawsze podobały mi się takie podwójne rajstopki, ale nie byłam pewna ich jakości. Te są bardzo fajne, ale mają zaniżoną rozmiarówkę. 

Rajstopy dla malucha: KLIK

Ostatnio bardzo polubiłam kurtki bomberki, są idealne do narzucenia wieczorem czy chłodnym rankiem. Mimo, że są ze sztucznego materiału to bardzo fajnie się prezentują. 

Bomberka: KLIK

Ostania rzecz, która okazała się totalną klapą. materiał mega sztuczny, nieprzewiewny, a w dodatku prezentuje się bardzo kiepsko. Szkoda, bo na stronie wyglądała ładnie.

Tunika: KLIK


Komplet z Peppą: KLIK
Komplet 2: KLIK
Rajstopy: KLIK
Bomberka: KLIK
Tunika: KLIK

Wpadło Wam coś w oko?

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger