Czekoladowe inspiracje na Dzień Taty od Chocolissimo

Dzień Taty już niedługo, ja od zawsze miałam problem z kupieniem prezentu dla taty. Faceci chyba już tacy są, że niczego nie potrzebują. ;) W tym roku przygotowałam mu pewną niespodziankę, ale mam również coś specjalnego. Czekoladowe słodkości na pewno ucieszą każdego, a już na pewno takie. 
Markę Chocolissimo większość z Was pewnie zna, wybór jest naprawdę ogromny i ciężko zdecydować się na konkretną rzecz. Jednak udało mi się wybrać te najciekawsze dla mnie. 


Pierwsze pudełeczko to zestaw 6 ręcznie robionych pralinek:

Oryginalne opakowanie zaprojektowaliśmy z myślą o każdym Tacie. Komiksowa postać Super Taty w połączeniu ze słodyczą sześciu ręczenie robionych pralinek, przeniesie twojego Tatę w świat super bohaterów. Bo przecież Tata jest kimś wyjątkowym...

Spraw, by Twój Tata poczuł się jak super bohater! Oryginalne opakowanie zaprojektowaliśmy z myślą o każdym Tacie. Komiksowa postać Super Taty skrywa 6 ręczenie robionych pralinek.
Zestaw uzupełniliśmy pyszną tabliczką mlecznej czekolady w kształcie serca posypaną malinami. Taflę czekolady ozdobiliśmy tabliczką z napisem "Dla Taty" z białej czekolady. Całość sprawi, że 23 czerwca będzie dla Taty niezapomnianym, słodkim dniem.


Kolejne to urocze czekoladowe serce z malinami:

Dużą tabliczkę mlecznej czekolady w kształcie serca ozdobiliśmy przepyszną suszoną maliną i wtopiliśmy w nią słodką tabliczkę z napisem "Dla taty".Taflę zapakowaliśmy w opakowanie Choc&Play. Tabliczka tej czekolady, to wspaniały upominek na Dzień Ojca.

I ostatnia rzecz to mój hit!
Skrzynka z czekoladowymi narzędziami! Macie tatę mechanika? Na pewno by się ucieszył, zresztą myślę, że każdy tato ma coś z majsterkowicza. ;)

Idealny prezent dla inżynierów, majsterkowiczów oraz wszystkich złotych rączek. Może się także przydać na parapetówkę lub generalny remont :-). Słodki zestaw majsterkowicza zapakowaliśmy w czarną skrzynkę na narzędzia.
Czekoladowe narzędzia to starannie wykonane: klucz francuski, młotek ciesielski, klucz płaski, śrubokręt oraz kombinerki. Figurki powstały z mlecznej i deserowej czekolady.

A na koniec mam dla Was jeszcze kilka fajnych propozycji. Szczególnie czekoladowe rybki wpadły mi w oko, w dodatku wyglądają naprawdę realistycznie. ;)Jeżeli tak jak ja macie problem z zakupem prezentu dla swojego taty, to polecam czekoladowe produkty Chocolissimo, umilą chwile i wprawią w dobry nastrój. ;)

Ciekawą propozycją są również koszulki, wiele ciekawych wzorów znajdziecie na: megakoszulki.pl


Macie już przygotowane upominki?

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger