... zachować wspomnienia na dłużej

Zdjęcia są chyba najcenniejszą z możliwych pamiątek. dzięki nim nie zacierają nam się wspomnienia. Możemy wrócić myślami do minionych wydarzeń. Ja uwielbiam również wracać do zdjęć moich córek kiedy były malutkie, a moja starsza córka lubi oglądać nasze ślubne zdjęcia. 
Wywołuje zdjęcia dla nas, ale również lubię podarować je najbliższym.
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że coraz mniej osób wywołuje zdjęcia. Mamy całą masę zdjęć na komputerach i pendrivach, ale wystarczy chwila, żebyśmy stracili je wszystkie. Poza tym nie ma to jak album ze zdjęciami, nasze pękają w szwach. Ciekawym rozwiązaniem są również fotoksiążki, te również bardzo lubię tworzyć i zamawiać. Są o tyle bezpieczniejsze do oglądania dla naszych dzieci, że nie tak łatwo je zniszczyć. Moja starsza córka stara się delikatnie ogladać albumy, ale młodsza też by chciała zobaczyć i tak czasem pójdzie kilka stron z albumu. ;)

Fotoksiążkę tworzymy sobie od podstaw, jest to świetna opcja, ponieważ zarówno układ jak i wielkość zdjęć należą do nas. Możemy dowolnie manerwować w wielkościach i układach, a także dodatkach oraz tłach. 
Najpierw musimy ściągnąć program do stworzenia fotoksiążki na stronie Saal Digital: KLIK. A później wszystko już idzie intuicyjnie. 
Ja wybrałam szare, stonowane tło z różowymi dodatkami, ładny akcent do dziewczęcego albumu. Najbardziej urzekło mnie zdjęcie panoramiczne na dwie strony, bardzo ładnie wygląda na żywo. 
Cały album również przezentuje się bardzo ładnie. Możemy stworzyć go dla siebie, ale również będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Ja jestem bardzo zadowolona, to nie moja pierwsza, ale i nie ostatnia fotoksiążka. 

A na koniec mam dla Was małą niespodziankę

Rabat 75 zł przy zamówieniu 125 zł na Fotoksiążkę w jakości High-End od Saal Digital
Kod rabatowy o wartości 75 zł: FB328GUM
*rabat ważny do 30 czerwca 

A Wy wolicie albumy czy fotoksiążki?

7 komentarzy:

 1. I można się wrocić wspomnieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamierzam zrobić taką fotoksiążkę ;) Super pamiątka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie fotoksiążki dla osób, które rzadko wywołują zdjęcia, można zrobić super prezent! ja akurat na bieżąco wywołuję od dzieciństwa, więc mam już ok 30 normalnych albumów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ostatnio zamawiałam fotozeszyt i niedługo o nim coś się pojawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochamy takie personalizowane prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto? Szukam miejsca na swoje prace.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger