bo kto nie lubi personalizowanych prezentów?

Uwielbiam personalizowane rzeczy, od dawna zamawiam je na urodziny czy inne okazje. Są niebanalne i wydaje mi się, że cieszą bardziej niż coś typowego. Sama lubię być zaskakiwana, ale również lubię zaskakiwać. 
Dzisiaj chciałam Wam przedstawić sklep, w którym znajdziecie masę personalizowanych różności,dla każdego. W sklepie Specially4u znajdziecie podział na 3 kategorie: rodzaj prezentu, dla kogo i z jakiej okazji. Fajna sprawa, żeby nie przeszukiwać całego sklepu. 


Jako pierwsze chcę Wam pokazać piękne metryczki, już dawno chodził mi taki pomysł po głowie, ale jakoś brakowało czasu na realizację. W sklepie znalazłam śliczne metryczki z miejscem na zdjęcie. Kolorystycznie idealnie wpasowały się do pokoju dziewczynek, myślę, że to świetna pamiątka dla rodziców, ale także jako prezent np. na chrzciny. Są dostępne w pionowej jak i w poziomej wersji.


W moim zamówieniu musiały znaleźć się kubki, co jak co, ale szybciej wytrzymałabym bez talerza niż kubka. ;) Swoją drogą już kolejna szafka jest zapełniona samymi kubkami, jest ich do wyboru do koloru, ale co zrobić jak tak ciężko się oprzeć kolejnym. ;) Zamówiłam 3 kubki, siebie oczywiście pominęłam, bo wolałam kupić bliskim.;)
Na pierwszy rzut kubek, który musiał dostać mój mąż: Kubek- nie wszystko da się rozwiązać przemocą. ;) Musicie przyznać, że pasuje do nerwusa, poza tym lubimy takie kubki. 

Kubki dla moich córek, przy których zrobiłam poważny błąd, bo nie zamówiłam dwóch takich samych. Znacie to, że rzecz siostry jest: większa, lepsza, ładniejsza itp... ja również to znam. 
Tak więc kubek Zuch dziewczyna dla starszej i kubek z ptakami dla młodszej. ;)


Lubicie personalizowane prezenty?
Znacie sklep Specially4u?


4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger