Rosegal przygotowania do zimy

Zima nadchodzi nieubłaganie, jednak z drugiej strony chyba wolę zimę niż mokrą i błotnistą jesień. A deszcz i wiatr powodują, że mogłabym w ogóle nie wychodzić z domu. Cóż, czeka mnie ciężki okres, ale zbliżają się urodziny dziewczynek więc będę miała przynajmniej jakieś zajęcie. ;)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje ostatnie zamówienie ze strony Rosegal, które uważam za połowicznie udane, chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam na wpis. 

Na początek ta nieudana część zamówienia, kurtka, która miała być z paskiem i futerkiem do kaptura, a przyszła bez niczego. Dziwna sytuacja, czyżby ktoś potrzebował paska i kawałka futerka? ;)
Nie mniej jednak dodałam swój pasek, żeby jakoś się prezentowała. Nie mniej jednak brak futerka jest dość widoczny przez guziki na kapturze. Dodatkowo kolor jest trochę inny niż na zdjęciach na stronie i jakoś niekoniecznie dobrze wygląda. Mam jednak nauczkę, żeby kurtki zamawiać ze sprawdzonych linków. Zresztą porównajcie zdjęcia sami.
Zdjęcia poglądowe: KLIK

Kolejna rzecz to wymuszona przez męża kominiarka ;) Nie przepada za czapkami, ale w łysą głowę czasem zimno więc taki czapkoszalik nie przylega zbytnio do głowy, a trochę grzeje. Uszyta o dziwo jest całkiem nieźle więc tutaj udało się trafić. Jest bardzo miła w dotyku i wygląda na taką, która nie będzie się mechaciła. Ogólnie polecam.
Zdjęcia podglądowe: KLIK


Rosegal Fall Plus sizes 2017 Promotion 


1 zestaw / 2 zestaw / 3 zestaw 

https://www.rosegal.com/makeup-brushes-tools/6pcs-different-shape-makeup-sponge-1381357.html?lkid=11564228

Kurtka: KLIK
Kominiarka: KLIK


1 komentarz:

  1. fajna kurtka, mam problem żeby dobrać sobie czapkę, jak na razie nie mam żadnej

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger