Rosegal dziecięce zamówienie

Niektóre sklepy internetowe są tak obszerne, że mimo grzebania przez pół dnia, nadal nie jestem w stanie obejrzeć wszystkich kategorii. Ostatnio dogrzebałam się do zabawek dla dzieci, co prawda na razie jest ich dość mało, ale postanowiłam sprawdzić czy się w ogóle do czegoś nadają.Moja młodsza córka jest na etapie zachwytu wszystkiego co związane z kuchnią, lubi 'gotować' różne rzeczy w swojej kuchni więc pomyślałam, że przyda jej się zestaw sztucznych przekąsek ;)
Elementy wykonane są z plastiku, średniej jakości, ale sprawiają wiele radości. Pizzą nawet starsza córka się zainteresowała. ;)

Cena tutaj: KLIKStrzał w 10 jeżeli chodzi o moją córkę. Sama uwielbiam drewniane zabawki, a fajnie jeżeli dodatkowo rozwijają w dziecku umiejętności.Ciekawa forma zabawy zarówno dla dwulatka jak i mniejszego dziecka. W późniejszym czasie można wykorzystać również do nauki godzin. 

Cena tutaj: KLIK
Zabawek do kąpieli nam nie brakuje, ale uznałam, że gumowe zabawki  wrzucane do siatki zajmą moje dziewczynki na dłużej. Owszem zajęły, ale ja również miałam zajęcie, sprzątanie łazienki zalanej wodą. ;)
Zamówiłam jeszcze taki zestaw: klik, ale muszę poczekać, aż dojdzie, bo zamówienie zostało podzielone na kilka paczek. 
Jeżeli chodzi o jakość to są bardzo porządnie zrobione i mam nadzieję, że szybko się nie rozwalą. 

Cena tutaj: klik

Sprężynki to zabawka mojego dzieciństwa, do tej pory pamiętam tą irytację kiedy tak szybko się plątały i miałam problem z rozplątaniem. Cierpliwa nie byłam nigdy więc po kilku szarpnięciach były już powyginane i do niczego. Musiałam zamówić dwie, bo jak wiadomo jedną się nie podzielą i jak widać na załączonym zdjęciu jedną już rozpracowały, druga zapewne również długo nie pożyje, ale warte są nawet chwili zabawy. ;)

Cena: klik


Zamówiłam jeszcze kilka rzeczy, ale utknęły gdzieś i pewnie będę musiała jeszcze trochę na nie poczekać. Najbardziej ciekawi mnie chomik przedrzeźniacz, tylko nie wiem ile będę w stanie wytrzymać jego pisk, ale z tego co widziałam na filmikach powinien być fajny. 

Lampki w kształcie serc chodziły za mną już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam je zamówić. Na stronie widnieją jako świąteczne, ale dla mnie są całoroczne, na blogach widziałam, że prezentują się całkiem przyzwoicie. 

Ostatnia rzecz to zasłony? Firanki? Zobaczymy co przyjdzie. Zamówiłam co prawda na ślepo, żeby sprawdzić jakość, czy warto coś droższego zamawiać. Są również inne kolory: klik
Jak Wasze przygotowania do Sylwestra?

3 komentarze:

  1. Ten zegar jest śliczny :D

    OdpowiedzUsuń
  2. sama jako dziecko lubiłam bawić się w kucharza :D Miałam przy domu zrobiony swój kącik zabaw, ze starymi rzeczami mamy z kuchni :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger