Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku zastanawiamy się z córką co podarować babciom i dziadkom w ich dniu. Laurki są nieodłączną częścią tego dnia, jednak my zawsze szykujemy jeszcze jakieś drobne upominki. W tym roku postanowiliśmy postawić na FotoObrazy, a to za sprawą mojego taty, który niejako dał nam inspirację kiedy spodobał się jemu nasz obraz z dziewczynkami.

Na stronie Foto4u.pl mamy do wyboru różne warianty fotoprezentów zaczynając od fotoobrazów, przez fotopuzzle na fotokubkach kończą. Nas oczarowały obrazy oraz kubki, bo to moim zdaniem bardzo fajna pamiątka dla dziadków. Szczególnie kiedy dziadkowie są daleko i widzą się z wnukami dość rzadko. 

Propozycji mamy sporo, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla swoich najbliższych. Jeżeli chodzi o fotoobrazy to jestem z nich zadowolona, dlatego postawiłam na sprawdzoną rzecz. Wyglądają bardzo ładnie na ścianie, a zawsze jest to coś innego niż album ze zdjęciami. 


Inspiracji mamy sporo, kwestia dopasowania pod gust naszej babci i dziadka. Nasze FotoObrazy prezentują się tak, jestem bardzo zadowolona z ich jakości, a w kwestii utrzymania czystości wystarczy przetrzeć wilgotną chusteczką i nic z nim się nie dzieje. 

A Wy macie już przygotowane upominki?
Na co stawiacie w tym roku?

5 komentarzy:

 1. prawie zapomniałam! Koniecznie muszę coś kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na razie mam prezenty dla córki i jek dziadków, teraz muszę poszukać coś dla swoich. Taki fotoobraz to super pomysł

  OdpowiedzUsuń
 3. też mam fotoobrazy i polecam je jako prezent właściwie dla każdego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja mama chce dostać odbicie raczek i nóżek mojej córki. A dla mojej babci planuje zrobić kalendarz ze zdjęciami

  OdpowiedzUsuń
 5. O bardzo dobry pomysł, kupię tym razem nie ostatniego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger