Zamówienie z Zaful

Przeważnie z zamówień ze sklepu Zaful jestem zadowolona. Uważam, że jak na chiński sklep mają bardzo dobrą jakość ubrań. Dzisiaj jestem zadowolona z połowy zamówienia czyli z jednej rzeczy. ;)

SWETEREK


Sweterek jest właśnie tą rzeczą, z której jestem zadowolona. Jest bardzo dobrze skrojony, materiał również bardzo przyjemny, a poza tym nieźle się prezentuje. Jest to typ nietoperza więc nie na każdym będzie wyglądał dobrze. Ja od siebie polecam, bardzo udany produkt. 
TORBA


Torebka to jest ta druga część zamówienia, ta mniej udana. Mój błąd, bo nie doczytałam wymiarów na stronie i torebka okazała się dość mała jak na moje potrzeby. Chociaż na zdjęciu w sklepie wygląda na całkiem sporą. Dodatkowo strasznie śmierdzi, być może wywietrzenie cokolwiek da, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło w przypadku torebek z chińskich sklepów. Kosztuje sporo, a w sumie nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Nie zdejmowałam folii, bo planuje ją oddać, u mnie niestety nie zdaje egzaminu. Swoją drogą możecie podrzucić linki do sprawdzonych torebek. ;)
Sweterek: KLIK
Torebka: KLIK


Czy któraś z rzeczy wpadła Wam w oko?

6 komentarzy:

 1. Też szukam teraz torebki, chciałabym coś o średniej wielkości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie małe torebki też się czasami przydają, wiem z doświadczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sweterek wygląda bardzo przyjemnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. sweterk bardzo ładnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sweterek super, chociaż torebka też ma swój urok :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger