Morinda Core Performance Rapid Fuel nie tylko dla sportowców

Wiosna jest to okres, kiedy nie tylko natura budzi się do życia, ale również ludzie zrzucają ciepłe ubrania, a co za tym idzie zaczynają się więcej ruszać. Ja jestem raczej typem, który unika wszelkich ćwiczeń, wolę za to długie spacery, czy aktywność z córkami, a na 3 etaty jest co robić. 
Testy Morindy umożliwił nam portal Uroda i zdrowie, zatem jeżeli jesteście ciekawi suplementu Rapid, zapraszam na gościnny wpis. 


Rapid Fuel jest zaawansowanym napojem węglowodanowo-białkowym stworzonym w formie optymalnie łatwoprzyswajalnego fluidu, który oferuje najwyższej jakości białko, węglowodany, elektrolity i witaminy z grupy B. Z jego korzyści może czerpac każdy – młody i dojrzały, aktywny i mniej aktywny, profesjonalista czy amator. Bez wzgldęu na to jakie ćwiczenia wykonujesz, Rapid fuel dostarczy Ci energię i białko, aby wykonywać je jeszcze efektywniej.

Bogaty w białko z aminokwasami o rozgałęzionych łaćnuchach (BCAA), aby wspierać wzrost tkanki mięśniowej. Bogaty w witaminy B6 i B12 przyczynia się do niwelowania zmęczenia oraz wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny.{źródło:klik)

Stosowanie:

1 miarkę (24 g) dodaj do 240 ml wody. Dla uzyskania najlepszych rezulatów spożywaj dokładnie odmierzone ilości. Dobrze wymieszaj i spożywaj przed, w trakcie lub po aktywności fizycznej. Stosować jako element zróżnicowanej i zbiliansowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Skład:
Maltodekstryna, Fruktoza, Izolat Białka Serwatkowego (mleko) 24%, Izolat Białka Sojowego 4.1%, Regulator Kwasowości (Kwasek Cytrynowy), Lithothamnium calcareum (Skalinek ostrogowaty), Chlorek Sodu, Dodatki Smakowe, Cytrynian Potasu, Substancja Słodząca (Glikozydy Stewiolowe), Barwniki (Burak ćwikłowy, Kurkuma), Morinda citrifolia (Noni) Puree Owocowe, Prunus cerasus (Wiśnia Pospolita) Koncentrat Soku, Witamina B6 (w postaci Chlorowodorku Pirydoksyny), Witamina B12 (w postaci Cyjanokobalaminy)


Ze względu na to, że moim zdaniem suplementy diety powinny być stosowane wraz z aktywnością fizyczną, Rapid testował mój brat, który regularnie uczęszcza na siłownię oraz jeździ rowerem. Uznałam, że przyda mu się taka dawka witamin i białka. 

Przygotowany napój jest bardzo słodki o jasnoróżowym kolorze, ale generalnie da się go pić. Miarę rozpuszczamy w szklance wody i gotowe. 

Spostrzeżenia brata po miesiącu są następujące: o ile wcześniej również przyjmował suplementy i odżywki to po Rapid dość szybko zauważył, że ma więcej energii i jest mniej zmęczony po dużym wysiłku fizycznym. Suplement spowodował również to, że mniej chciało mu się spać. 
Ciekawostką jest również większa odporność organizmu, w okresie kiedy przyjmował suplement nie zdarzyło się przeziębienie, a wiadomo, że okres na przeziębienia trwa w najlepsze. 

Podsumowując, każdy suplement diety należy stosować z głową. Jeżeli zdecydujemy się na ich używanie to tylko przy odpowiedniej aktywności fizycznej. Suplementy to nie cudowne preparaty, które odchudzą nas w miesiąc, one mają wspomagać naszą walkę o ładną sylwetkę. 

Morindę Rapid Fuel możecie kupić tutaj w cenie 207 zł: KLIK

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger