REXONA Motionsense Active protection +

Antyperspirantów Rexona używam od dawna, są jak dla mnie najlepszym wyborem. Najczęściej wybieram te w formie sprayu, chociaż lubię również te w kulkach. Spray jednak powoduje to, że szybciej jestem gotowa, ponieważ nie muszę czekać aż produkt wyschnie. 
Rano każda minuta jest na wagę złota więc rano spray jest idealnym wyborem. 

REXONA Motionsense Active protection + Invisible 

• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.
Rexona Active Protection + Invisible o zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem i nieestetycznymi plamami na ubraniach nawet do 48 godzin. Wszystko za sprawą przełomowej technologii, która redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, a także minimalizuje powstawanie nieprzyjemnych żółtych plam i białych śladów na ubraniach. Dodatkowo antyperspiranty charakteryzują się wyjątkowym, świeżym zapachem.


Moim zdaniem dwucyfrowe liczby oznaczające godziny ochrony są dość zbędne, bo zapewne każdy z nas myje się rano i wieczorem, a latem często jeszcze w ciągu dnia. Dlatego czasu ochrony potrzebujemy znacznie mniej. 
Jeżeli chodzi o ochronę, dla mnie jest wystarczająca. Antyperspirant chroni przed potem i sprawia, że czuję się pewnie. 
Ważnym aspektem jest również dla mnie ochrona jasnych ubrań przed żółtymi plamami, to bardzo frustrujące kiedy spray ma zapewniać uczucie świeżości, a zarazem funduje nam przebarwienia ubrań. Rexona jeszcze nie zrobiła mi takiego psikusa.

Antyperspirant pachnie bardzo świeżo, kwiatowo, ale nie koliduje z zapachem perfum. Spray Rexona zaopatrzony jest w formułę MotionSense, która zapewnia większą ochronę kiedy się ruszamy. Dla mnie to szczególnie ważne, bo w ferworze pracy, opieki nad dziećmi, trzeba się nabiegać i to nie mało. 

Jakie antyperspiranty lubicie najbardziej?
Macie swoje ulubione marki?

3 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się Twój blog i zdjęcia. Również używam Rexony, ale w sztyfcie i jestem z niej zadowolona. Sprawdza się dla osób z normalną potliwością.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo lubię antyperspiranty REXONA , mój chłopak też chętnie po nie sięga

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, super są te perspiranty :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger