REXONA mniejsza pojemność ta sama skuteczność

Rexona to jedna z moich ulubionych marek antyperspirantów, jest niedroga i jak dla mnie wystarczająco skuteczna. Dzisiaj mam dla Was nowość marki: mniejsze opakowania compressed, które są równie wydajne jak te duże, ale zajmują mniej miejsca. 

REXONA Motion Sense Cotton Dry i Cobalt Dry 


Mniejsze opakowania idealnie mieszczą się do kosmetyczki:


Lato co prawda dobiega końca, wiadomo pocimy się mniej niż w upały, jednak ja nie zmieniam antyperspirantów wraz z porami roku. Jeżeli jakiś się sprawdza staram się go trzymać. 
Wybierając antyperspirant zazwyczaj wybieram te największe, w sumie nawet bez jakiegoś konkretnego powodu. Problem zaczyna się kiedy potrzebujemy go gdzieś zabrać, a jego gabaryty na to nie pozwalają. 

Rexona wychodzi na pomoc wypuszczając na rynek wersję Compressed, która jest równie wydajna i skuteczna jak standardowa wersja. Jednak ma nad nią przewagę, bo zmieści się w każdej kosmetyczce i nie zajmuje wiele miejsca w czasie wyjazdu. Wbrew pozorom to ważne, bo wiadomo, że każdy chciałby wziąć sporo, ale nie wszystko się zmieści. A taką małą wersję z powodzeniem możemy wrzucić do torebki, na siłownię, zabrać do podróżnej kosmetyczki, a także sprawdzi się kiedy mamy niewielką łazienkę i każdy skrawek przestrzeni jest na wagę złota. 

Podsumowując, ja wybieram obie wersje, dużą na co dzień do łazienki, a małą kiedy tylko zechce mieć ją pod ręką. 

1 komentarz:

  1. bardzo lubię antyperspiranty rexona, cieszę się, że mają teraz mniejszą pojemność ale tą samą wydajność i skuteczność

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger