Rosegal dodatki do domu

Uwielbiam zmieniać dodatki w domu, zresztą nie tylko dodatki. Lubię również zmieniać ustawienia w pokojach, nie lubię monotonii. Dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka nowości ze sklepu Rosegal. Czy wszystkie są godne polecenia? Sprawdziłam i zapraszam na wpis. 

Jako pierwsze słomki silikonowe, które chodziły za mną już od dłuższego czasu. Moje córki mają aktualnie etap picia przez słomki i możecie sobie wyobrazić niespełna 3 latkę i wymianę słomki co 2 minuty. Słomki są wszędzie, mnie zaczyna coś trafiać więc postanowiłam zamówić takie kolorowe, silikonowe cuda. Do zestawu mamy dołączone również 2 czyściki.
Kolejna rzecz to skarbonka, miałyśmy już podobną jednak młodsza córka postanowiła, że pomoże pieskowi zbierać pieniążki i chyba przełamała mu kręgosłup, bo przestał działać. ;) Małpka zagarnia łapkami pieniążki, które położymy więc frajda na całego, a dodatkowo dzieci zajęte na jakiś czas. ;)


Kolejną rzeczą, którą uwielbiam tu kupować są naklejki ścienne. Są o wiele tańsze niż w naszych sklepach, a jakościowo takie same. Dobrze trzymają się ściany, a w razie wymiany nie odchodzą z farbą ani nie pozostawiają po sobie kleju. Naklejki koty są na włączniki światła, świetnie się prezentują, mamy już podobne. A napis, planuję umieścić na ścianie w pokoju, jak tylko odmalujemy, 
Jeleń z kolei mnie pokonał. Naklejka jest jedną częścią i nie składa się z kilku mniejszych, przez co ciężko ją nakleić bez posklejania małych fragmentów. Nam się nie udało i pokleiło się chyba wszystko co mogło. Później wpadłam na pomysł porozcinania jej na mniejsze fragmenty, ale było już za późno. Nie mniej jednak jakby się udało ją dobrze nakleić fajnie by się prezentowała, a tak musiałam zdjąć całość. 


Na koniec mój ulubiony motyw, monstera. Zamówiłam liście monstery do dekoracji, prezentują się całkiem nieźle. A do tego obrus wodoodporny, bo czasami i podkładki nie dają rady. ;)


Rosegal Crazy Shopping Day! 25% OFF With Coupon:RGBF1


Całe zamówienie: 
słomki: KLIK
skarbonka: KLIK
naklejki koty: KLIK
naklejka napis: KLIK
naklejka jeleń: KLIK
liście monstery: KLIK
obrus: KLIK

Wpadło Wam coś w oko?

9 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger