Art de Lautrec lakiery hybrydowe

Na lakiery hybrydowe przerzuciłam się już jakiś czas temu. Oszczędzają mi mnóstwo czasu, bo zwykły lakier nie trzymał się u mnie długo, a odpryski nie wyglądają za dobrze. Muszę wspomnieć również o tym, że testowałam już różne marki hybryd i na żadną z nich nie miałam uczulenia. Marka Art de Lautrec również należy do grupy nieuczulających. Wszelkie głosy o tym, że hybrydy niszczą paznokcie biorą się moim zdaniem z nieumiejętnego ściągania hybryd. Wiele razy czytałam o zrywaniu hybrydy z płytki. Takie zachowanie na pewno zniszczy paznokcie i nie będzie to wina lakieru, a nasza. Dzisiaj chciałam Wam pokazać piękny kolor Warm Violet. 
Lakiery mają odpowiednią konsystencję, nie spływają z płytki, ale też nie są zbyt gęste. Jedyny minus to taki, że delikatnie ściągają się z płytki, dlatego utwardzam je pojedynczo. Utwardzam je w lampie LEDowej w 30 sekund. 
Wystarczyły dwie warstwy do pełnego pokrycia płytki. Top bardzo ładnie nabłyszcza lakier. Bazę i top stosowałam zarówno z lakierami Art de Lautrec, ale sprawdzają się również z innymi markami. 

Podsumowując, marka niby znana, ale mało wypromowana. a moim zdaniem hybrydy są naprawdę dobre jakościowo, a przy tym kosztują niewiele. 

Jak Wam się podoba odcień Warm Violet?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger