'Księga dobrych myśli' Beata Pawlikowska

Po Nowym Roku miałam małą przerwę od czytania, zwyczajnie brakowało mi czasu. Jednak wracam do wieczornego czytania, bo to już jakby mój mały rytuał. Poza tym dzieci, które widzą, że rodzice czytają same również chętnie sięgają po książki. Wyrabiajmy w naszych pociechach dobre nawyki. 

Niech to będzie najlepszy rok twojego życia!
365 dni i 365 pozytywnych tekstów, które pomogą ci spojrzeć na świat, ludzi i siebie samego w dobry, życzliwy, konstruktywny sposób.Tytuł: "Księga Dobrych Myśli"
Autor: Beata Pawlikowska
Ilość stron: 400
Cena: 39,90 złWięcej nowości znajdziecie na Edipresse Książki


Książka Beaty Pawlikowskiej to swojego rodzaju codziennik. To moja pierwsza książka tej autorki, ale już wiem, że na pewno nie ostatnia. W środku mamy tekst do przemyślenia na dany dzień, na początku miałam plan przeczytać całość, żeby Wam mniej więcej streścić, jednak uważam, że wtedy straciłoby to swój urok. 
Czytam więc codziennie po jednym tekście, a po skończeniu na pewno przekażę ją dalej. Często mamy problem z pozytywnym myśleniem, a to przecież połowa naszego sukcesu - myśleć pozytywnie. Takie teksty na pewno ubogacają i poprawiają zdolność pozytywnego myślenia. Poza pięknym wydaniem, w środku mamy również miejsce na nasze zapiski i przemyślenia. 

Książka dosłownie emanuje pozytywną energią dlatego z powodzeniem możemy ją czytać zarówno kiedy jesteśmy szczęśliwi, aby wzmocnić nasze poczucie szczęścia oraz pozytywne nastawienie. A także kiedy mamy gorsze dni, bo czasem wystarczy bardzo niewielki impuls, żeby zmienić swoje nastawienie i zacząć myśleć pozytywnie, wtedy wszystko wydaje się być łatwiejsze. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger