Skuteczne wybielanie zębów: Dr. Martin Schwarz Expert 38%

W temacie wybielania zębów można powiedzieć, że jestem laikiem. Mam dość jasną kość jeżeli chodzi i zęby, jednak zgubiło mnie codzienne picie kawy i herbata wpijana litrami zimą. Całe szczęście nie palę papierosów, bo byłoby zapewne dużo gorzej. 
Po raz pierwszy wybielaniem zębów zainteresowałam się przed swoim ślubem, jednak postawiłam wtedy na paski wybielające i pasty. Aktualnie stosuję pasty ochronne, bo te wybielające zrobiły mi trochę więcej szkody niż pożytku. 
Metod wybielania zębów jest całe mnóstwo, jednak nie wszystkie są bezpieczne oraz nie wszystkie dają dobre efekty. 
Dzisiaj chciałam Wam pokazać mały, niepozorny produkt, który zmieści się w każdej damskiej torebce, a działa naprawdę świetnie. Niedawno zakończyłam kurację Dr. Martin Schwarz Expert 38%  i chciałam Wam opowiedzieć o moich wrażeniach.


Formuła żelu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% zawierającego precyzyjnie dobrane stężenie nadtlenku karbamidu pozwala na bezpieczne, szybkie i skuteczne wybielanie zębów bez konieczności stosowania kosztownych lamp. Efekty rozjaśniania barwy zębów widoczne są natychmiast po pierwszej 30 minutowej sesji wybielającej w sposób bezpieczny dla zębów i szkliwa.
Produkty marki Dr Martin Schwarz nie zawierają nadtlenku wodoru – zamiast niego zastosowano technologię usuwającą szkodliwe substancje wytwarzane przez mikroorganizmy i remineralizujące szkliwo. Zęby są chronione przez powłokę z naturalnych związków wapnia, które łączą się ze szkliwem zębów, jednocześnie je wzmacniając.Jak działa wybielacz do zębów Expert 38%?

Żel wybielający Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% powoduje utlenienie i likwidację – osadzających się na zębach – niepożądanych pigmentów organicznych (występujących np. w kawie, herbacie, winie etc.). Tym samym ta selektywna degradacja materiałów organicznych w połączeniu z wybielającymi właściwościami preparatu Expert 38% – zapewnia znakomite rezultaty, szybko i skutecznie. Efekty wybielania zębów za pomocą preparatów Expert 38% Dr. Martin Schwarz widoczne są już po pierwszej 30 minutowej sesji wybielania. Końcowy rezultat całego cyklu wybielania zazwyczaj rozjaśnia zęby o 4-8 odcieni. Cykl wybielania nie powinien być dłuższy niż 12 dni.


W opakowaniu znajdziemy wybielacz do zebow Expert 38%a dodatkowo do przeprowadzenia kuracji potrzebne będą szyny stomatologiczne lub nakładki na zęby. Jednak można je zakupić w tym samym sklepie za 25 zł. Bardzo wygodna jest forma umieszczenia żelu w strzykawce, ponieważ ułatwia aplikację produkty. Mogłoby się wydawać, że 5 ml to dość mało, jednak żelu nie potrzeba dużo, a dla mnie te 5 ml wystarczyło spokojnie na całą kurację. 

Jeżeli chodzi o zabieg wybielania jest on bardzo szybki i bezbolesny. W trakcie kuracji nie czułam nadwrażliwości zębów ani podrażnienia dziąseł. Należy bardzo dokładnie przeczytać instrukcję oraz warunki jakie musimy spełnić, żeby wybielanie się udało. Przede wszystkim jest do zakaz spożywania produktów barwiących zęby przez 24 h od wybielania. Dość ciężko było mi zrezygnować na jakiś czas szczególnie z kawy, jednak czasem trzeba się poświęcić, żeby nasze starania miały sens. 

Sam proces wybielania jest bardzo prosty, nakładamy odrobinę żelu na nakładki, w miejsce gdzie będą przylegały do zębów. Jednak trzeba uważać z ilością, bo żel nie może wydostawać się poza nakładki. Na czyste zęby nakładamy żel na 30 minut, po czym zdejmujemy i dokładnie płuczemy nakładki. Po zabiegu przez ok. 2 h nie można nic jeść ani pić, o paleniu już nie wspominając. 

Najlepszy efekt uzyskamy stosując żel w odstępach 1-3 dni, jednak kuracja nie może trwać dłużej niż 3 dni. Ja pierwsze efekty uzyskałam po 2 nałożeniu żelu. Niestety straciłam sporą część zdjęć z dysku i zginęły mi zdjęcia "przed" więc niestety nie jestem w stanie Wam pokazać różnicy. Nie mniej jednak moja kość znacząco się wybieliła i na pewno co jakiś czas będę powtarzała kurację żelem Expert 38%. Preparat możecie kupić tutaj: Expert 38% w cenie 249 zł. Jestem ciekawa jak podchodzicie do tematu wybielania zębów?


7 komentarzy:

 1. super efekt szczególnie z bioscalingiem polecam wszystkim ktorzy pija czerwone wino i co ważne zero bólu zębów

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy wcześniej nie słyszałam o tych preparatach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chetnie sama sproboje, dawno nie korzystalam z takiej formy wybielania zebow ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł na wybielenie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dużo obaw jeśli chodzi o tego typu produkty. Mam mocno wrażliwe zęby..

  OdpowiedzUsuń
 6. No ja mam identycznie tak samo. To mi tutaj nie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 7. Używam Expert20% bo po Expert38% zęby są zbyt białe i wygląda to aż nie naturalnie. Polecam Experta 20%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger