Impreza pod gołym niebem

Wiecie co, zawsze trochę mi szkoda, że dziewczynki mają urodziny w grudniu, bo oczami wyobraźni widzę imprezę pod gołym niebem w naszym ogrodzie. Zimą niestety jesteśmy skazani na zamknięte pomieszczenia. 
Jednak nie da się ukryć, że imprezy pod gołym niebem, mają w sobie coś niesamowitego. Świece, girlandy czy lampki, dodają im bardzo dużo uroku i tworzą niesamowitą atmosferę. Wyobrażacie sobie taką całonocną imprezę? Bajka! 

Mimo, że urodziny dziewczynek wypadają zimą to planujemy skorzystać z innej okazji i zrobić taką imprezę. Przecież to nie ważne kto świętuje, bawią się wszyscy. 


Namioty imprezowe są niesamowicie przydatne w kwestii takich imprez, bo w przypadku grilla możemy szybko schować wszystko do domu w razie deszczu. Jednak z większą imprezą nie będzie już tak łatwo. Dodatkowo u nas w ogrodzie jest sporo drzew i nie chciałabym, żeby wszystko co spadnie z drzewa znajdowało się potem na stole. 


Jestem już dawno po ślubie, jednak, żebym miała jeszcze raz organizować wesele to na pewno byłby to plener pod namiotem. Niesamowicie to wszystko wygląda,  a wesele pod gwiazdami? Marzenie. Nic tylko rozwodzić się i brać się za organizację jeszcze raz. ;) To tak śmiechem, żartem, ale znam wiele osób, które brały ślub w plenerze i były bardzo zadowolone. Można stworzyć dużo świetnych inspiracji weselnych, bo do wyboru mamy naprawdę szeroki wachlarz różnych dodatków.  


Czy to wesele czy dziecięca impreza w namiocie, dzięki odpowiednim dodatkom możemy stworzyć naprawdę niesamowity efekt, który zrobi wrażenie na wszystkich.

Co sądzicie o imprezach pod namiotami?


3 komentarze:

  1. sądzę ze to bardzo fajne imprezy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Imprezy w plenerze zawsze najlepsze i niezapomniane :) Uwielbiam przyjęcia pod namiotami :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne jeśli tylko trafimy w pogodę ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger