Nowości MS Zawada na nowy rok szkolny

Pierwszy tydzień przedszkola i szkoły mamy za sobą, starsza już wiedziała co ją czeka i przyjęła to za fakt. Na dobrą sprawę stęskniły się już z koleżankami za sobą. Mniejsza zaczęła przedszkole, początek był bardzo entuzjastyczny, ale pod koniec tygodnia okazało się, że wizja przedszkola mojej córki nie pokrywa się ze stanem faktycznym. ;)

Przyszedł czas na książki do szkoły i przedszkola, ale w domu nadal lubimy rozwiązywać zadania z gazetek i czytać książki. Jednak każde dziecko uwielbia dodatki z gazetek, jeszcze pamiętam swoje dziecięce gazetki i ogromną kolekcję Gigantów. ;)Szał na maleńkie laleczki LOL trwa, nic dziwnego są urocze i dziewczynki się nimi zachwycają. Szkoda tylko, że tak łatwo je zgubić. Poniżej widzicie piękną walizeczkę z mnóstwem naklejek, a w środku prawdziwy raj dla małych projektantek mody. Dziewczynki mogą tworzyć własne stylizacje.
A kto nie lubi świnki Peppy? Wesoła rodzina świnek zauroczy każde dziecko. Książeczka przeznaczona jest do kąpieli, po zanurzeniu w wodzie pojawiają się kolorowe obrazki, a kiedy wyjmiemy ją z wody i osuszymy wracają do swoich bladych odcieni. To świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych, ale również starsze dzieci świetnie się bawią. 
 Moja młodsza córka uwielbia książeczki z dołączonymi kredkami, nie wiem co w nich jest, ale coś przyciąga. Cała kolorowanka zawiera aż 48 stron do kolorowania, w zestawie mamy kredki świecowe i ołówkowe. Magazyn pełen strrrrrasznie scoobastycznej zabawy skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6–9 lat. Na łamach pisma znajdują się opowiadania, gry, zabawy i zagadki, a także konkursy z supernagrodami.

W magazynie Scooby - doo znajdziemy aż dwa prezenty: świecący w ciemności piasek kinetyczny i niespodzianka jaką jest lepiąca łapka. Nie wiedziałam, że tyle radości może dać teoretycznie zwykły piasek, a taki który jeszcze świeci w ciemności? Bomba.

Książeczka Pszczółka Maja Order za zasługi, skrywa w środku ciekawą opowieść, która zainteresuje każde dziecko. Książeczka jest pięknie ilustrowana i choć to nie ta sama pszczółka Maja co za moich czasów to nadal miło ją wspominam. 

 

Kolejny magazyn Świnka Peppa zawiera świetną niespodziankę. Większość dzieci uwielbia manualne zabawy, moje córki przepadają na długie godziny przy Lego. A tutaj mamy kółeczka, z których możemy wyczarować różne budowle. 
 Znacie ten ból kiedy maluch naklei naklejkę w miejscu, z którego ciężko ją usunąć? Ja nie raz, nie dwa siedziałam i zdzierałam takie cuda. Jednak nie ulega wątpliwości, że naklejki to najlepsza zabawa, a najlepiej wykleić wszystkie od razu. ;)
Magazyn Psi Patrol to paczka dzielnych piesków, które wraz z naszymi pociechami wyruszą w przygodę po zadaniach do rozwiązania. 
Więcej propozycji magazynów dla dzieci znajdziecie na stronie: ksiazeczkibajeczki.pl


Wasze pociechy rozpoczęły już szkołę i przedszkole?
Jak radzicie sobie z adaptacją w przedszkolu?

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger