Nowości wydawnicze dla dzieci

Zaczęliśmy w tym roku przedszkole, a co za tym idzie młodsza córka znosi do domu wszystkie możliwe bakterie. Bilans jest taki, że tydzień w domu, tydzień w przedszkolu. Mam nadzieję, że szybko się uodporni, bo nie wiem jak długo tak pociągniemy. 
Z racji brzydkiej pogody i przeziębienia kwitniemy w domu więc muszę wynajdywać co raz jakieś zajęcia. Po tygodniu siedzenia w domu, mam wrażenie, że już robiłyśmy dosłownie wszystko. Jednak jak zawsze ratują nas wszelkiego rodzaju gazetki. Córki uwielbiają szczególnie te z dodatkami albo z naklejkami. Zaczynamy od ukochanego czasopisma 'LOL Suprises'. Znajdziemy tam zawsze świetne dodatki. Magazyn dla fanek dobrej zabawy i laleczek L.O.L. Surprise! W środku mnóstwo atrakcji, quizów i zadań. Mało? Dodaliśmy jeszcze plakaty, eksperymenty i newsy z różowego świata! A na deser - konkursy z oryginalnymi zabawkami L.O.L. Surprise! do wygrania!

W nowym wydaniu znajdziemy śliczne sznurówki, bransoletkę oraz zawieszki. 
Pamiętam, że jak byłam mała to uwielbiałam książki z puzzlami. Jedyny minus całej zabawy, to to, że zawsze część pogubiłam i już nie chciało mi się układać. Młodsza córka bardzo pilnuje porządku, żeby wszystkie zabawki wróciły na miejsce. Dlatego książki z puzzlami również ma w komplecie. 


 


Pszczółka Maja to wspomnienie mojego dzieciństwa, teraz jest już nowocześniejsza, ale nadal urocza. Kolorowanki są również lubiane przez moje córki, ale do kolorowania muszą mieć chęć, bo szybko się nudzą. PJMASKS to dość uniwersalna bajka, ale chyba jednak bardziej z ukierunkowaniem na chłopców. Moje dziewczynki również od czasu do czasu lubią po nie sięgnąć. 

Bardzo ważne sprawy to seria książek, z których mali czytelnicy dowiedzą się o ważnych codziennych sprawach, manierach i poprawnych nawykach.

Animal Club Zwierzakowe zabawy to gazetki, które już na wstępie 'kupują' przepiękną grafiką. No któż się nie skusi na te piękne oczy?

Poznaj niezwykle interesujący świat zwierząt o odkryj ich tajemnice. W środku znajdziesz zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, naklejki i mnóstwo zabawy.

LOL Suprise! Naprzód dziewczyno! Książka dla miłośniczek popularnej L.O.L Suprise. Znajdziemy w niej ciekawe propozycje zabaw, zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki oraz miejsce na własne projekty i rysunki. Do tego zwariowany quiz i wiele niespodzianek.


Kupujecie dzieciom gazetki?
Jakie Wasze dzieciaki lubią najbardziej?

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger