Valetta - w świecie kobiet

Cudowne dwa tygodnie wolnego minęło nam błyskawicznie, a dzisiaj czekała szara rzeczywistość, a przede wszystkim poranne wstawanie. Lubię ten czas kiedy możemy sobie robić z dziewczynami wieczorne maratony filmowe, a rano możemy dłużej pospać. Nie mniej jednak wszystko co dobre szybko się kończy i zostały nam na takie atrakcje weekendy. Ktoś z Was jeszcze miał tyle wolnego czy świętowaliście krócej?

Każda z nas lubi czuć się kobieco prawda? Zwracamy uwagę na to jak się ubieramy, przede wszystkim dla siebie. Odpowiedni ubiór pozwala nam poczuć się pewną siebie i elegancką. 
Z piżamkami jest podobnie jak z bielizną, ważne jest to co mamy na sobie. Przyznacie, że lepiej czujemy się kiedy mamy na sobie elegancką bieliznę niż jakąś zwykłą, mimo, że jej nie widać. 

Sklep Valetta oferuje nie tylko piżamki, ale również bieliznę damską i męską, stroje kąpielowe i rzeczy sportowe. 
Jednak pozostając w temacie samych piżam, kiedyś nie miało znaczenia do zakładam do spania. Mógł to być stary t-shirt czy stare spodenki. Jednak zrobiłam wielkie czystki nie tylko w ubraniach, ale również z rzeczach do spania. Poszło na śmietnik kilka worków rzeczy, a ja nareszcie mam w szafie minimalizm. Zostały rzeczy, które nosiłam i które ogólnie pasowały do siebie. Pozbyłam się wszelkich "przydasiów", a w tym rzeczy "po domu", których i tak nie nosiłam, ale też rzeczy na później, które były za małe lub za duże. 
Jakiś czas temu ze względu na włosy zmieniłam swoje poszewki na poduszki na satynowe i faktycznie widzę sporą różnicę w wyglądzie włosów. Oczywiście efekty nie są tylko od poszewki, dbam o nie intensywnej od pewnego czasu. 
Podobnie jest z piżamkami zdecydowanie wolę przykryć się jeszcze kocem, który mogę zdjąć niż pocić się w piżamie z długimi rękawami. Poza tym mimo mojej wielkiej miłości do ciepła, przed snem zawsze porządnie wietrzę mieszkanie i zakręcam grzejniki. Zdecydowanie lepiej śpi nam się w chłodniejszym mieszkaniu, nie lubię uczucia "zaduchu", poza tym ciężko się śpi kiedy jest za ciepło. Zresztą co tu dużo mówić oprócz koca, grzeje również mąż, a mój to istni piec kaflowy. ;)


Zwracacie uwagę na to w czym śpicie?

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger