Przywołujemy wiosnę!

Zima nie była łaskawa w tym roku się pojawić, a jakby się pojawiła teraz to już nie byłabym zadowolona. Miała swój czas, a teraz czekam na wiosnę. Te ciepłe dni i temperatury ok. 10 stopni dają nadzieję, ale następnego dnia już wieje złem. ;) Mam cichą nadzieję, że marzec już będzie wiosenny.
Lubicie sukienki? Ja kiedyś mogłam chodzić tylko w spodniach, sukienki ewentualnie na lato, ale to też niekoniecznie. Od jakiegoś czasu noszę sukienki również zimą, do grubszych rajstop. Musiałam chyba dojrzeć do noszenia sukienek, bo mam ich coraz więcej w swojej szafie, a kiedyś była jedna na krzyż. ;)

Ostatnio modne zrobiły się motywy kwiatowe i nie ma się co dziwić, są przepiękne. Pasują zarówno do kozaków na zimę jak i na lato. W SensiStore znalazłam kilka ciekawych modeli, które chciałabym Wam pokazać. Bawełniane czy szyfonowe, każda z nich wygląda przepiękne. Motywy kwiatowe są idealne na dodanie koloru w ponure dni i przywołanie wiosny! Kolorowe sukienki poprawiają nastrój, a kwiaty dodają uroku. Uważam, że kwiaty są na tyle uniwersalne, że można je nosić w każdym wieku. A ja mam już kilka kwiatowych propozycji na oku. 

Zwykłe proste sukienki również z łatwością dopasujemy do każdej pogody, a i łatwo o dodatki do nich. Czasem mniej znaczy więcej. Wystarczy delikatna falbanka czy pasek i sukienka zyskuje nowy wygląd. Warto mieć w szafie też kilka prostych, pasujących do wszystkiego sukienek. 

Lubicie sukienki czy jesteście raczej team spodnie?

6 komentarzy:

 1. Przepiękna jest ta środkowa sukienka w kwiatki, bardzo mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. sukienki w kwiatki mi się podobają ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładne są te kwiatowe sukienki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałaby mi się taka kwiatowa sukienka na wiosne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. This way my friend Wesley Virgin's autobiography begins with this shocking and controversial VIDEO.

  You see, Wesley was in the army-and soon after leaving-he revealed hidden, "mind control" tactics that the CIA and others used to get anything they want.

  As it turns out, these are the same secrets tons of celebrities (notably those who "became famous out of nowhere") and elite business people used to become wealthy and successful.

  You probably know how you only use 10% of your brain.

  That's because the majority of your BRAINPOWER is UNCONSCIOUS.

  Perhaps this thought has even occurred IN YOUR very own mind... as it did in my good friend Wesley Virgin's mind 7 years back, while driving a non-registered, trash bucket of a car without a license and with $3.20 in his bank account.

  "I'm absolutely fed up with living paycheck to paycheck! Why can't I become successful?"

  You've taken part in those thoughts, ain't it so?

  Your success story is going to happen. All you have to do is in YOURSELF.

  Take Action Now!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger