Delikatne sukienki ślubne

Co prawda mój ślub był już prawie 10 lat temu, jednak nie miałabym nic przeciwko w zorganizowaniu kolejnego. To był naprawdę fajny czas, tylko szkoda, że tak szybko minął. Mimo, że jest naprawdę sporo jeżdżenia i załatwiania wszystkiego po kolei, to robi się to z przyjemnością. Samo wybieranie dodatków, szukanie sukni ślubnej to cała masa pozytywnych emocji.
Mam wrażenie, że teraz wesela są planowane na kilka lat wcześniej, a czasem zdarza się, że ludzie rozstają się zanim zorganizują wesele. Trochę mnie to dziwi, bo z roku na rok powstaje coraz więcej sal weselnych i oferta stale się powiększa. A mam wrażenie, że młodzi potrzebują coraz więcej czasu na organizację. Ja jestem zdania, że nie warto nastawiać się, że wszystko pójdzie perfekcyjnie, bo możemy się rozczarować. Nam zorganizowanie wesela zajęło kilka miesięcy i spokojnie ze wszystkim zdążyliśmy. Jednak wierzę, że da się zorganizować wesele w miesiąc, jak i niektórym potrzeba znacznie więcej czasu. 
Jedno jest pewne, uważam, że nie warto zadłużać się na długie lata na wesele. Lepiej odłożyć lub zorganizować obiad dla najbliższych niż wchodzić w nowe życie z kredytem na jedną noc. Wiadomo, że impreza przeważnie się nie "zwraca" więc lepiej odłożyć sobie coś na start. Znam wiele osób, które żałowały wielkiego wesela, a czasem rozstawały się w pierwszą rocznicę ślubu. Także w życiu różnie to bywa. 
Swoją suknię wybierałam prawie 10 lat temu i jak na tamte czasy była moją wymarzoną. Bardzo miło wspominam poszukiwania sukienki, przymierzyłam sporo różnych modeli, aż w końcu znalazłam taką, w której czułam się najlepiej. Jednak z czasem zmienia się zarówno gust jak i dostępność modeli jest większa. U mnie zmienił się chyba gust, bo aktualnie wybrałabym coś w stylu boho, delikatną, koronkową sukienkę. Zdecydowanie bez koła, to bym zmieniła w pierwszej kolejności. Tiulowa sukienka z kołem, może i wyglądała efektownie, ale była średnio wygodna. Teraz zwracam uwagę na te delikatne i zwiewne sukienki. Wiele ciekawych modeli znalazłam na stronie Sposadresses


Do takiej sukienki możemy dobrać przepiękne dodatki, chociaż suknia sama w sobie jest przepiękna. Uroczo wyglądają wszelkie wianki czy delikatne opaski. Jak Wam się podobają tego typu sukienki?
Jaki styl Wy preferujecie?


11 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger