Femme Luxe zdjęcia kontra rzeczywistość / komplety dresowe

Zbliża się końcówka lipca, a co za tym idzie połowa wakacji. Co prawda dzieci miały w tym roku wyjątkowo długie 'wakacje' i wszystko ładnie tylko brakuje mi takiego prawdziwego lata. Jednego dnia mamy upał, a kolejnego typowo jesienną pogodę, zwariować idzie. Jednak ja jako miłośnik ciepłego słońca, korzystam ile się da, żeby doładować baterie na jesienną ponurą aurę. 

Wiele z Was na pewno zna sklep internetowy FemmeLuxe. Ja najbardziej polubiłam komplety dresowe z tego sklepu, co zresztą chyba widać. Są naprawdę dobrej jakości i dobrze się noszą. Z tego co widzę na blogach nie tylko mnie, podpasowały te komplety i nic dziwnego, bo są naprawdę fajne. 

Komplet Deanna khaki 

Seria Deanna jest chyba najlepszą serią z tych kompletów, bluzki mają ładny dekolt, a spodnie gumkę i sznureczki do regulacji. Materiał jest gruby i nieprześwitujący. Pierze się dobrze, a po praniu wystarczy dobrze strzepnąć i nie trzeba już prasować. Jeżeli chodzi o zgodność ze zdjęciem katalogowym to sami widzicie, że jest identyczne. Z opisu wynika, że kolor kompletu to szałwia, przyznam, że pierwszy raz spotykam się z takim określeniem koloru, ale jakby nie było jest dość trafny. Jest to ta sama seria co powyższy dres i tutaj również mamy całkowitą zgodność z opisem. Kolor jest bardzo ładny, a materiał gruby i mało gniotący się. Komplety można nosić razem jak i osobno albo łączyć ze sobą różne kolory. 


Komplety Lola nie są już wycięte w dekolcie, ale mają dekolt w łódeczkę. Spodnie to typowe legginsy, jednak zdecydowanie grubsze i nieprześwitujące. Materiał to grubsza bawełna, która już gniecie się trochę bardziej niż poprzednie komplety, ale nadal jest bardzo fajna w noszeniu. 
Jeżeli chodzi i zgodność z opisem i zdjęciami to jak najbardziej na plus. Otrzymujemy to co zamawiamy. 


Czarny komplet jest idealnie w moim guście, kocham czarny kolor, pasuje do wszystkiego i można kombinować do woli. Wykonany jest z grubego materiału, nosi się idealnie. Po praniu również wygląda dobrze. Rozmiar M/L pasuje na nasze M, małe L. 


Lubicie takie komplety?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger