Film od Świętego Mikołaja - idealny prezent dla dziecka

Do Świąt zostały dwa dni, co oznacza, że czasu coraz mniej. Na wszystko, na prezenty, zakupy oraz przygotowania. U nas prezenty są gotowe, zakupy również, zostały tylko przygotowania. Jednak są różne sytuacje może nie zdążyliśmy z zakupami, może kurier nawalił i nie dostarczył paczki, a może chcemy dać dziecku coś więcej niż materialny prezent. 
Przed Wami prezent idealny dla każdego dziecka - emocjonalny film od samego Świętego Mikołaja. Na stronie Uwierz w Mikołaja, możecie zamówić spersonalizowany film dla Waszego dziecka czy dzieci. 

Zamówiłam, obejrzałam i jestem zachwycona, to będzie idealny wstęp do Wigilii i wręczenia prezentów. Dzieci potrzebują być ważne, a film sprawia, że będą najważniejsze tego dnia, bo Mikołaj zwrócił się do nich po imieniu. W filmie pokazane są zdjęcia naszych dzieci oraz informacje, które podaliśmy w formularzu, dzięki czemu dzieci odczuwają to, że ten film jest przygotowany specjalnie dla nich. W naszym filmie Mikołaj mówi o tym, że są siostrami, wymienia imiona dziewczynek i ich zainteresowania. Chwali za to, że lubią czytać i jakie to ważne dla rozwoju. 

Z perspektywy rodzica to świetne rozwiązanie z dodatkiem do prezentu, myślę, że każde dziecko będzie zachwycone. Przygotowanie filmu trwa dosłownie chwilę, a sprawia naprawdę wiele radości. Mamy do wyboru 3 opcje oczekiwania: standard (do 24 h Elf), Rudolf (do 6 h) i Mikołaj (do 1 h czyli zdążymy nawet przed Wigilią) oraz 3 jakości  filmu do wyboruZabawki cieszą to niezaprzeczalne, ale uważam, że świetną sprawą jest coś co dziecko może zachować na pamiątkę, taki film będzie wspaniałym wspomnieniem dzieciństwa i niesamowitym przeżyciem, że Mikołaj przygotował coś osobistego dla dziecka. 


Jestem ciekawa co sądzicie o takim filmie dla dzieci?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger