Galeria Druku kopalnia inspiracji

Nie raz pewnie mieliście problem z zakupem prezentu dla któregoś członka rodziny. Ja nie raz, szczególny problem mam z tatą, który niczego nie potrzebuje i cieszy się ze wszystkiego ;) Jestem zwolenniczką dawania prezentów przydatnych lub po prostu pieniędzy, jeżeli faktycznie nie mam kompletnie pomysłu. Jednak najgorszym wyjściem jest kupienie 'czegokolwiek' żeby było. Uważam, że to pieniądze wyrzucone w błoto, a często również można wyczuć, że dana rzecz była kupiona na szybko czy 'z braku laku'.

Na pewno wielu z Was ma w swoim rodzinnym gronie miłośników fotografii. W mojej jest ich nawet kilku. Ogólnie bardzo lubię personalizowane prezenty, to dla mnie znaczy bardzo dużo, że ktoś pomyślał o mnie kupując tą rzecz, a nie wybrał coś pierwszego lepszego w sklepie. 
Szczególnie ważne dla miłośnika fotografii jest to, że ktoś zwrócił uwagę na jego ujęcia i na pewno miło by mu było, żeby jego fotografia znalazła się na obrazie. To bardzo miłe uczucie mieć obraz ze swoim zdjęciem. A takie właśnie rozwiązanie oferuje GaleriaDruku


Obrazy na płótnie nie tylko elegancko się prezentują, ale są również łatwe w utrzymaniu czystości. Można wybrać rodzaj płótna jak i efekty obrazu, możemy zostawić je oryginalne, ale również skorzystać z gotowych propozycji w kreatorze. Do nas również należy wybór wielkości obrazu, jednak maksymalny rozmiar to 50x70 cm. Musimy również pamiętać o tym, żeby zdjęcie było dobrej jakości, bo wiadomo, że chcemy, żeby obraz prezentował się jak najlepiej, a słabej jakości zdjęcie z telefonu nie będzie wyglądało dobrze. 

Obrazy są świetne jakościowo, ja wzięłam wersję oryginalną, bo chciałam zachować oryginalne zdjęcie i jestem bardzo zadowolona. Po zdjęciach może tego nie widać, bo okres na robienie zdjęć jest fatalny, wszędzie ciemno i ponuro. Jednak mam nadzieję, że choć trochę widać magię zdjęcia. 
Ze względu na nadchodzący okres świąteczny warto zamówić również pakowanie na prezent, oszczędzi nam to pakowania i będziemy mieli gotowy prezent pod choinkę. Wysyłka jest bardzo szybka więc spokojnie zdążycie z prezentem na święta. 


Co sądzicie o takim prezencie?
Lubicie przedświąteczny okres?

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger