Szukasz idealnego prezentu dla dziecka? MalBlo Magnetic

Bardzo często jest tak, że my jako rodzice staramy się jak możemy, żeby zapewnić dziecku idealny rozwój. Kupujemy kreatywne i edukacyjne zabawki, a nasze dziecko woli pilota od telewizora lub zwykły karton. Tak niestety już jest, że to te najprostsze zabawki sprawiają, że nasze dziecko zajmuje się na długie godziny, a drogie zabawki są tylko na chwilę. Widzę ile moim dzieciom frajdy potrafią dać zwykłe, drewniane klocki. Dzieci mają tak kreatywne umysły, że momentalnie tworzą coś z niczego.

Jest początek grudnia, a więc Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Początek grudnia to u nas czas na kupowanie prezentów świątecznych. Aktualnie sprawa się trochę komplikuje przez zdalne nauczanie starszej, która dokładnie kontroluje przychodzące paczki (jest już w wieku, w którym wątpi w istnienie Mikołaja i bardzo chce przyłapać rodziców na gorącym uczynku ;)).

Sama bardzo często szukam inspiracji na prezenty na blogach, dlatego dzisiaj chciałam polecić wszystkim poszukującym również coś od nas. Wbrew pozorom proste klocki - pojazdy, ale magia zaczyna się po otwarciu pudełka. ;)


MalBLO to firma, która oferuje klocki magnetyczne - pojazdy. Wbrew pozorom nie są to tylko klocki dla chłopców, z powodzeniem można je kupić na prezent również dziewczynkom. Ja mam dwie córki i mnóstwo u nas czołgów, terenówek czy koparek. Uważam, że trzeba dać dzieciom wolną rękę. Chłopiec ma ochotę dostać lalkę? Kup ją. Nauczy to jego odpowiedzialności i może właśnie to sprawi, że w przyszłości będzie opiekuńczy. 
Niektórzy za bardzo chcieliby zamknąć dzieci w ramach, to chłopięce to dziewczęce, a przecież te czasy dawno minęły, że lalka dla dziewczynki, a samochód dla chłopca. Pozwólmy dzieciom być kim chcą i bawić się czym chcą.
Pamiętam swoje dzieciństwo kiedy co prawda nie było tylu zabawek co teraz, a każda nowa cieszyła mocno. Nie to co teraz kiedy dzieci mają przesyt wszystkiego. Ja zbierałam zabawki z kinderków i karteczki na wymianę, wiele z Was na pewno pamięta słynne karteczki. ;) Miałam też wielką terenówkę, w której woziłam wszystkie swoje zabawki. Ciocie dziwiły się jak dziewczynka może bawić się samochodami i pamiętam, że nie czułam się dobrze z tymi komentarzami. Podobnie jak teraz, wiele osób dziwi widok chłopca z wózkiem dla lalek, a ja pytam co w tym dziwnego? On też ma ochotę popchać wózek i właśnie to robi. 
Dlatego właśnie ja, mama dwóch dziewczynek pokazuje Wam inspiracje uniwersalne, zarówno dla chłopca i dla dziewczynki. ;)
Cała seria MalBlo Magnetic zawiera 6 różnych zestawów:
- pojazdy budowlane
- pojazdy policyjne 
- pojazdy kosmiczne
- pojazdy strażackie
- pojazdy wyścigowe
- pociągi i lokomotywy

Każdy z tych zestawów, skrywa w środku 3 pojazdy, składające się z 3 części. Daje nam to 9 elementów, z których możemy złożyć ponad 100 różnych pojazdów.! Niewiarygodne? Przekonajcie się, że faktycznie się da. ;)

Tak naprawdę nawet jednym zestawem damy dziecku mnóstwo zabawy, w kreatywne łączenie elementów, ale im więcej zestawów tym większe możliwości, bo wszystkie zestawy są ze sobą kompatybilne. Sprawdzone osobiście przez moje dzieci. 

Młodszej córce od razu spodobały się pojazdy budowlane, ma na ich punkcie obsesję od niemowlaka. Machała rączkami kiedy zobaczyła jakąś koparkę czy traktor, a aktualnie zamiłowanie pozostało, tylko teraz musimy na chwilę się zatrzymać, żeby mogła popatrzeć ;) 
Starszą zafascynowały pojazdy kosmiczne i wyścigówki, a mimo swojego wieku siedziała i tworzyła z młodszą.

Jeżeli chodzi o dostosowanie do wieku, to system łączenia elementów jest tak prosty, że tak naprawdę już roczne dziecko z powodzeniem sobie z nimi poradzi, a dodatkowo będzie to fajna nauka zdolności manualnych. 

Zestawy klocków magnetycznych znajdziecie w najlepszej cenie w sklepie Zabawki - Malik.

Obserwujcie również stronę Malblo na facebooku, co raz pojawią się świetne nowości. ;)

6 komentarzy:

 1. Nie jeden dzieciak by się ucieszył :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie szukam prezentów dla dzieciaków :) na razie mam piękne worki na plecy, ale ten pomysł też super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie świetne pojazdy:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mały chłopiec na pewno się ucieszy z samochodzika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój syn byłby w siódmym niebie :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger