FruitsMax Kids suplementy dla dzieci

Dorosłych o wiele łatwiej zmotywować do brania witamin, wydaje mi się, że z dziećmi jest trochę gorzej. Staram się, żeby moje córki jadły dużo warzyw i owoców oraz miały zróżnicowaną dietę, ale wiadomo jak to wychodzi w praktyce. 

Suplement diety FruitsMax Kids zawiera całe mnóstwo liofilizowanych owoców i warzyw oraz bakterie. A co najważniejsze mogą go stosować zarówno dzieci jak i dorośli, tylko w innych ilościach. Warto zatem kupić np. dwa opakowania i przyjmować razem z dzieckiem, zawsze to dobra motywacja. Ja mam spory problem z regularnym przyjmowaniem suplementów i ustawiłam je sobie w miejscu gdzie trzymam kawę, wtedy rano zawsze o nich pamiętam. ;)


Suplement diety FruitsMax kids to kompozycja składników roślinnych, witaminy C oraz bakterii Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Jeżyna pozytywnie wpływa na przewód pokarmowy, czarna porzeczka wzmacnia cały organizm, a w szczególności naczynia krwionośne. Winorośl wykazuje działanie antyoksydacyjne. Witamina C pomaga w prawidlowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł skóry, zębów. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 2 razy dziennie,
Dzieci w wieku od 3 do 12 lat: 1 tabletka 1 raz dziennie.

Wybierając suplementy dla dzieci staram się kierować składem, a nie obietnicami producenta na opakowaniu. Dokładnie tak jak wybieram produkty do włosów. Możemy się naciąć na piękne opisy na opakowaniu, a zdrowe żelki okazują się słodkim, cukrowym ulepkiem, który wyrządzi dzieciom więcej szkody niż pożytku. Podobnie jest ze zdrowymi lizakami na gardło, które ze zdrowiem mają mało wspólnego.
Tutaj mamy bardzo fajny skład, oparty na owocach i warzywach, a dodatkowo we wsparciem odpowiednich bakterii. 
Jeżeli chodzi o smak, to młodszej córce smakują, a starsza nie przepada za nimi, także to kwestia indywidualnych upodobań. Na plus opakowanie zabezpieczające przed otwarciem przez dzieci. Tabletki są w kształcie misiów, co dodatkowo zachęca dzieci do spróbowania. 


FruitsMax Kids możecie kupić na stronie Natum oraz w wybranych aptekach. 

2 komentarze:

  1. Nie spotkałam się z tym suplementem, ale podoba mi się skład. Wspólne zażywanie z dzieckiem to na pewno dobra zachęta. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Blanka beauty&lifestyle , Blogger